BIC Plzeň

BIC Reference

Bekwood

Začínající podnikatel vyvinul vlastní technologii na výrobu dřevěných rámečků pro sluneční i dioptrické brýle, které mají díky použití netradičního materiálu pozoruhodný vzhled i funkční vlastnosti.

www.bekwood.com

Jak klient využil služeb BIC Plzeň?

Při zvažování, zda se uvedené podnikatelské činnosti věnovat naplno a jak při tom postupovat, se začínající podnikatel obrátil na BIC Plzeň a využil následující služby:

  • Konzultace nad podnikatelským záměrem, spočívající v pojmenování jeho klíčových bodů (metoda lean canvas), nalezení silných a slabých stránek záměru.
  • Návrh, jak pracovat se zákaznickými segmenty, zjistit jejich potřeby a podle nich sestavit mix marketingových nástrojů. Společné konzultace o jednotlivých segmentech.
  • Poradci navrhli firmě na míru nástroj pro podrobné plánování příjmů a výdajů.

Publikováno: 5/2016

LETEL elektronik s.r.o.

K zakázkovému osazování plošných spojů přidá firma LETEL elektronik i výrobu vlastního finálního produktu: senzoru pro monitoring citlivých předmětů pomocí internetu věci. Použít se dá například k průběžnému sledování stavu kostelních varhan. Firmě jsme pomohli s dotací na potřebné investice. www.letelelektronik.cz

Celý článek

Plastec Packaging s.r.o.

Pomoc mezinárodní sítě Enterprise Europe Network na podporu podnikání, využil podnikatel Martin Viktora, jednatel plzeňské společnosti Plastec Packaging s.r.o. Firma se specializuje na balení a přebalování komponentů používaných v oblasti automotive nebo elektronickém průmyslu do blistrových pásek ve standardní nebo antistatické úpravě. www.plastec-gmbh.de

Celý článek