BIC Plzeň

BIC Events

Propojení businessu a veřejného sektoru

Jste inovativní firma a máte zájem představit vaše chytré řešení z oblastí digitalizace nebo udržitelného města/udržitelného podnikání, které je vhodné pro město Plzeň nebo jinou městskou organizaci?

Přijďte na největší setkání inovátorů a start-upů v západočeské metropoli Inovujeme Plzeň, které se uskuteční ve dnech 2. – 4. června 2022. V rámci prvního dne festivalu, ve čtvrtek 2. června dopoledne, chceme propojit regionální firmy s veřejným sektorem. Na základě projeveného zájmu budeme zvát zástupce města/městských organizací. Budete mít jedinečnou možnost představit vaši technologii.

Máte řešení pro chytrá města? Dejte nám o tom vědět!

Zaregistrujte se předem. Potřebujeme od vás vědět, jaké je vaše řešení/technologie, kde se dá použít a jestli už ho někdo využívá. K tomu využijte registrační formulář.

Abychom přihlášky mohli zpracovat, potřebujeme vaši registraci nejpozději do 22. května. Pozdější odpovědi už nestihneme zpracovat. Samotná prezentace potom proběhne v rámci festivalu Inovujeme Plzeň. Účast na akci je bezplatná.

KDY: čtvrtek 2. června 2022  dopoledne
KDE: SIT Port, Cukrovarská 20, Plzeň

CHCI SE ZAREGISTROVAT       Registrací na akci vyjadřujete souhlas s GDPR.

Kontakt

Miroslava Skrziszowská
E: m.skrz@bic.cz

nebo nám napište prostřednictvím formuláře

Konference Inteligentní specializace regionu 2022

Jaké příležitosti a jaká rizika přinášejí globální trendy pro firmy, výzkumné a vzdělávací organizace v Plzeňském kraji? A jak na ně reagovat ve výzkumu, vývoji a inovacích?

Celý článek

Smart Building Levante 2022

Zabýváte se technologiemi pro automatizaci budov nebo optimalizací energií ve firmách i domácnostech? Využijte možnost navázat nové kontakty.

Celý článek