BIC Plzeň

BIC Events

BRNO INDUSTRY 4.0

Zveme vás na 7. ročník mezinárodní B2B konference o digitalizaci výroby a chytrých technologiích pro průmysl. Využijte možnosti potkat se osobně s přednášejícími a dalšími účastníky tváří v tvář a užijte si možnosti i neformálního networkingu.

Akce je určena širokému okruhu účastníků z řad průmyslových partnerů, akademické sféry, výzkumných institucí a veřejné správy, kteří mají zájem o pochopení digitální transformace i navázání obchodní či vědecké spolupráce.

Cílem je propojit evropské firmy, navázat nové obchodní kontakty a seznámit se s nejnovějšími technologiemi, které již nalezly své praktické uplatnění. Na konferenci jsou připravené odborné přednášky o technologiích a jejich praktických implementacích.

Termín: 15. – 16. února
Místo konání: Brno

Oborové zaměření

 • Flexibilní výroba a pokročilá automatizace.
 • Digitalizace řízení výroby a osvědčených postupů.
 • Datová analytika a její využití pro optimalizaci výroby.
 • Případové studie v malých, středních a velkých podnicích.
 • CyberSecurity 4 Industry.

Kooperační setkání

15. února 2023 (fyzická konference) – plenární diskusní panely (budou živě přenášeny), odborné přednášky, osobní B2B, neformální networking
16. února 2023 (online) – online B2B

Užijte si možnosti i neformálního networkingu.

Registrace a poplatky

Registrace je otevřená až do 15. února. Čím dříve se ale přihlásíte, tím více času máte na výběr partnerů pro jednání. Účast na akci je bezplatná.

 • Přejít na stránky akce a zaregistrovat se.
 • Vytvořit si firemní profil v angličtině – vyplníte údaje o firmě, představíte ji a uvedete, koho nebo co hledáte a nabízíte.
 • Projít si profily ostatních firem – dají se využít přednastavené filtry.
 • Požádat vybrané zástupce firem o schůzky a projít si žádosti o schůzku zaslané vám.
 • Potvrdit/odmítnout schůzky.
 • Na základě harmonogramu, který vám bude v předstihu zaslán, se dostavit na domluvené jednání k určenému jednacímu stolu.

CHCI SE ZAREGISTROVAT

Pokud si nejste jistí, rádi vám pomůžeme projít celým uvedeným registračním procesem.

Podívejte se na záznam předchozího 6. ročníku konference

Akci pořádá Regionální hospodářská komora Brno a síť Enterprise Europe Network.

Služby Enterprise Europe Network jsou financovány Evropskou unií z nového programu Single Market Programme na základě grantové smlouvy č. 101052765 a kofinancovány Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Digitální transformace 2023 aneb Úspěšná proměna českých firem v podniky budoucnosti

Sdružení CzechInno a Hub pro digitální inovace se ve spolupráci s dalšími partnery letos již sedmým rokem vydávají do regionů ČR, aby v nich působící firmy i organizace na podporu podnikání vtáhli do tematiky digitální transformace, představili novinky z evropské i národní úrovně a seznámili se s běžícími příklady dobrých praxí v regionech, inspirovali se novinkami a napomohli lepšímu propojení informací i navázání nové spolupráce v B2B kontextu.

Celý článek

ISE Open Innovation Challenge 2023

Podnikáte v oblastech AV, VR, AR, IoT, AI nebo Big Data technologií? Přihlaste se na mezinárodní kooperační setkání ISE Open Innovation Challenge 2023 v Barceloně.

Celý článek