BIC Plzeň

BIC Events

Inspirativní ráno s Brain&Breakfast: Hledat cesty a nevzdat se

Přijďte s námi posnídat do bistra Arnie’s a inspirovat se podnikatelskými příběhy.
Tentokrát se budeme bavit o aktuální situaci na trhu potravin. Proč bychom se měli starat o to, co a od koho jíme? Proč má smysl podporovat lokální farmáře?

KDY: čtvrtek 18. července 2024, od 8:00*

KDE: Arnie’s fresh bistro & coffee, Sedláčkova 39, Plzeň

*Bistro bude otevřeno od 7:30, přijďte si vychutnat skvělou snídani.


REGISTRACE

VIDEO POZVÁNKA


Vstup na akci je zdarma.


Hosté

Kamil Demuth, CEO Scuk.cz

Kamil dříve pracoval jako manažer v Heureka.cz a CZC.cz. Touha pracovat na věcech, které mají hlubší smysl ho přivedla k založení online farmářského tržiště Scuk.cz, který propojuje lokální výrobce a farmáře s nadšenci do lokálních potravin. E-commerce, startupy, marketing, lean přístup, zdravá firemní kultura a inovace jsou témata, která Kamila na podnikání hodně baví.


Speciální host: Tomáš Popp

Tomáš je manažerem Asociace kuchařů a cukrářů AKC ČR a hlavou Národního týmu kuchařů a cukrářů.

Miluje vaření, věnuje se hlavně surovinám. Provozuje Farmářské obchody v Plzeňském kraji, koordinuje nejlepší farmářské trhy v České republice. Propojuje farmáře a výrobce vynikajícího jídla s kuchaři.

Program

07:30 Otevření bistra: Možnost pro ty, kteří by si chtěli užít super snídani.


8:00 – 8:30 Rozhovor s Tomášem Poppem (host v bistru)


08:30 – 09:30 Příběh Kamila Demutha (stream): B&B se steamuje z pražského studia v Magenta Experience Centrum, kam si Honza Mašek zve svého hosta.


09:30 – 10:00 Dotazy (stream): Dotazy je možné pokládat po celou dobu streamované prezentace, po jejím skončení Kamil dotazy zodpoví.


Od 10:00 Diskuze, networking

O snídaních Brain&Breakfast

Brain&Breakfast je jedním z projektů expertní sítě Red Button EDU.

Snídaně vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije. B&B představují inspirativní osobnosti se silnými hodnotami i příběhem. Umožňují nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme. Brain&Breakfast jsou protiváhou zkratkovitosti zpráv, které se k nám dostávají přes sociální sítě, nebo televizi. Ukazují, že svět je ve skutečnosti mnohem barevnější, zajímavější a optimističtější, než by se mohlo zdát. Inspirují k tomu, že každý z nás muže něco významného dokázat.

Snídaně mají také propojovat lidi, z nichž každý přichází odjinud, ale nad zajímavým tématem najdou společnou řeč.

Moderuje Jan Mašek.

Micro & Nano Event 2024

Zveme vás na 14. ročník mezinárodní kooperační akce Micro & Nano Event 2024, která se koná v rámci veletrhu Micronora zaměřeného na oblast mikrotechnologií a vysoce přesných technologií.

Celý článek

Nebojte se legislativy v oblasti AI: AI Act a další právní předpisy

Jste připraveni prozkoumat AI, ale zajímají vás pravidla?

Celý článek