BIC Plzeň

BIC Events

Na co se těšit

Pondělí, 30. 05. 2022

Technology & Business Cooperation Days 2022

Připojte se k setkání firem při předním světovém veletrhu průmyslových technologií Hannover Messe. Kromě zaměření na digitalizaci a udržitelnost veletrh poskytne impuls pro inovativní, efektivní výrobu a ochranu klimatu.

Celý článek

Čtvrtek, 02. 06. 2022

Propojení businessu a veřejného sektoru

Jste inovativní firma a máte zájem představit vaše chytré řešení z oblastí digitalizace nebo udržitelného města/udržitelného podnikání, které je vhodné pro město Plzeň nebo jinou městskou organizaci?

Celý článek

Úterý, 07. 06. 2022

Konference Inteligentní specializace regionu 2022

Jaké příležitosti a jaká rizika přinášejí globální trendy pro firmy, výzkumné a vzdělávací organizace v Plzeňském kraji? A jak na ně reagovat ve výzkumu, vývoji a inovacích?

Celý článek

Středa, 15. 06. 2022

Expanze do DACH regionu

Zvažujete online expanzi do Německa, Rakouska nebo Švýcarska? Přijďte se poradit s Milanem Fialou, jak se správně připravit, které nástrahy musíte vzít v úvahu a jak na ní pracovat, abyste v dlouhodobém…

Celý článek

Pondělí, 20. 06. 2022

Smart Building Levante 2022

Zabýváte se technologiemi pro automatizaci budov nebo optimalizací energií ve firmách i domácnostech? Využijte možnost navázat nové kontakty.

Celý článek

Čtvrtek, 23. 06. 2022

Bavorsko-česká start-upová akce “2. Startup ByCzePS”

Přijďte si vyzkoušet česko-bavorský outdoor networking a vyměňte si zkušenosti se start-upy z Bavorska. Představí se vám instituce, které podporují začínající podnikatele kousek za hranicemi.

Celý článek