BIC Plzeň

BIC Events

Expanze do DACH regionu

Zvažujete online expanzi do Německa, Rakouska nebo Švýcarska? Přijďte se poradit s Milanem Fialou, jak se správně připravit, které nástrahy musíte vzít v úvahu a jak na ní pracovat, abyste v dlouhodobém horizontu uspěli.

DACH region – tedy Německo, Rakousko a Švýcarsko –  je pro Českou republiku nejzásadnějším partnerem v mezinárodním obchodu – putuje sem více než třetina českého exportu. České exportéry lákají tyto země ze dvou důvodů – jsou geograficky blízko a jedná o poměrně bohaté trhy. DACH region ovšem skrývá i některé nástrahy: obecná konzervativnost německého zákazníka, nižší penetrace internetu v retailu či v byznyse, vysoké náklady online marketingu či delší návratnost investice. V rámci této přednášky si expanzi do DACH regionu probereme krok za krokem.

KDY: středa 15. června 2022  16:30 – 18:30 hod.
(původní termín byl 6. dubna, akce byla přesunuta)
KDE: online, ZOOM
Přednášející: Milan Fiala

Workshop je určený  pro start-upy i zavedené firmy.
Akce je bezplatná, je nutná předchozí registrace.
Pořadatelem akce je SIT Port a Grow with Google.

CHCI SE ZAREGISTROVAT

Milan Fiala je zkušený online marketingový specialista s prokázanou historií práce v marketingu a reklamním průmyslu. Zaměřuje se především na německý trh. Miluje data a také Německo a vše s ním spojené. Online expanzi (zejména do DACH regionu) se věnuje již přes 5 let. Pomáhá českým a slovenským firmám jednak se samotným vstupem do DACH regionu pomocí online marketingu, s řádnou přípravou na expanzi a následně pak i s dlouhodobým online marketingem (výkonnostním i brandovým). Pokud uvažujete o expanzi, tak tento workshop nesmíte prošvihnout.

Konference Inteligentní specializace regionu 2022

Jaké příležitosti a jaká rizika přinášejí globální trendy pro firmy, výzkumné a vzdělávací organizace v Plzeňském kraji? A jak na ně reagovat ve výzkumu, vývoji a inovacích?

Celý článek

Smart Building Levante 2022

Zabýváte se technologiemi pro automatizaci budov nebo optimalizací energií ve firmách i domácnostech? Využijte možnost navázat nové kontakty.

Celý článek