BIC Plzeň

BIC News

Získali jsme prestižní ocenění pro podnikatelský projekt roku 2022

Projekt ITI PMO – posílení kapacit coworkingu a technologického centra BIC Plzeň zvítězil v kategorii Služby infrastruktury

Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Agenturou pro podnikání a inovace ocenilo podnikatele v prestižní soutěži Podnikatelský projekt roku. Ta uděluje ceny za úspěšné projekty podpořené z evropských strukturálních fondů již od roku 2006. Projekty vybrané za rok 2022 byly realizovány v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK).
V Pražské křižovatce byly slavnostně předány ceny za vítězné projekty 12 úspěšných podnikatelů. Posílení kapacit coworkingu a technologického centra BIC Plzeň je vítězem kategorie Služby infrastruktury.
Velké gratulace všem!

Podívejte se, jak vypadá vítězný projekt v kategorii Služby infrastruktury

Posílení kapacit coworkingu a technologického centra BIC Plzeň je vítězem kategorie Služby infrastruktury v soutěži Podnikatelský projekt roku 2022. 

Celý článek

Plzeň uspěla v prestižní soutěži Podnikatelský projekt roku, bodovalo její technologické centrum a coworking

Plzeň uspěla v prestižní celorepublikové soutěži Podnikatelský projekt roku, které uděluje Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky spolu s Agenturou pro podnikání a inovace. Jednu z hlavních cen za rok 2022 získalo Podnikatelské a inovační centrum BIC Plzeň, a to za projekt rekonstrukce technologického centra BIC Plzeň na Borských polích a sdílených prostor coworkingu v Riegrově ulici.

Celý článek