BIC Plzeň

BIC News

Disraptors Summit startuje prodej lístků: setkejte se s budoucí astronautkou na Mars

Disraptors Summit je významnou událostí v oblasti technologií a start-upů. Kromě soutěže o titul Startup Champion přivede do Prahy i zajímavé hosty.

Summit bude i místem, kde můžete potkat titány podnikatelského světa. Novinkou letošního ročníku je European Champions League, bitva o evropský titul Startup Champion.

KDY: úterý 11. října 2022
KDE: Pavilon B, Výstaviště Praha, hned vedle Křižíkovy fontány

Jako partner akce pro vás máme promo kód na nákup vstupenky.
Stačí zadat BIC15 a získáte slevu 15 %!

disraptors.com

První ohlášení spíkři

Alyssa Carson
budoucí astronautka na Mars
Jejím cílem je stát se první osobou na Marsu. A dělá proto maximum. Studovala na International Academy of Astronautics a později Astrobiologii na Floridském Technologickém Institutu. V 19 letech je držitelkou Raketové licence, Pokročilé potápěčské certifikace, Pilotní licence, Licence parašutismu třídy A a je certifikovaný Aquanaut.

Milena Králíčková
rektorka Univerzity Karlovy
V roce 2016 se Milena Králíčková stala profesorkou lékařské histologie a embryologie. V letech 2010–2014 byla proděkankou Lékařské fakulty v Plzni a v letech 2014–2022 prorektorkou pro vzdělávání Univerzity Karlovy. Od 1. února 2022 je čerstvě rektorkou Univerzity Karlovy.

Plzeňské podnikatelské vouchery jsou zpět

Ve čtvrtek 1. června byla vyhlášena nová výzva programu Plzeňské podnikatelské vouchery s alokací 4 miliony korun. Firmy mohou letos žádat o dotaci až 300 tisíc korun.

Celý článek

Nově vyhlášené výzvy - získejte finanční podporu pro svůj podnik

Na základě nově vyhlášených výzev mohou malé a střední podniky v České republice žádat o dotace na své inovační aktivity.

Celý článek