BIC Plzeň

BIC News

Nabízíme volnou kancelář pro start-upy ve Vědeckotechnickém parku

Vědeckotechnický park vytváří vhodné prostředí pro aktivity firem, které mají zájem o aplikovaný výzkum, vývoj a inovace a vedle samotného pronájmu moderních kanceláří a provozních prostor je zde zajištěno zázemí, servis, odpovídající infrastruktura a komplexní nabídka navazujících poradenských služeb.

Součástí parku je i podnikatelský inkubátor. Aktuálně se uvolnila kancelář o velikosti 16 m2. Pokud hledáte místo, kde rozvinout svůj nápad a přivést ho na trh, tohle je to pravé. Nastartujte se na dobré adrese v inspirujícím prostředí spolu s dalšími firmami, se kterými můžete spolupracovat a sdílet své zkušenosti.

Areál se nachází v atraktivní zóně Městského industriálního parku Plzeň – Borská pole v blízkosti Západočeské univerzity v Plzni, jež je zásadní z hlediska využití výzkumných kapacit a dostupnosti kvalifikované pracovní síly.

A co vám ještě nabízíme?

  • Konferenční místnosti, servis a technické zázemí.
  • Konzultační a poradenské služby našeho týmu.

Více informací poskytne Radka Hrabětová, hrabetova@bic.cz, tel. 739 095 290.

Dotace na podnikové inovace v oblasti digitalizace

O dotace na zavádění inovací mohou žádat malé a střední podniky na základě 4. veřejné soutěže, vyhlášené 15. 6. 2022 Ministerstvem průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future, podprogramu 3 „Inovace do praxe“.

Celý článek

Disraptors Summit startuje prodej lístků: setkejte se s budoucí astronautkou na Mars

Disraptors Summit je významnou událostí v oblasti technologií a start-upů. Kromě soutěže o titul Startup Champion přivede do Prahy i zajímavé hosty.

Celý článek