BIC Plzeň

BIC News

Programy EIT Food Entrepreneurship pro začínající podnikatele a start-upy

Jste začínající podnikatel, startup či scaleup v oblasti zemědělsko-potravinářských technologií? Přihlaste se do jednoho z programů EIT Food Entrepreneurship.

Programy EIT Food Entrepreneurship, které podporují inovativní výzkumné pracovníky, podnikatele a startupy na každém kroku jejich cesty – od hodnotové nabídky, přes ověření trhu, akceleraci podnikání, ověření technologií až po komerční rozšíření.

Do kterých programů EIT Food ENTREPRENEURSHIP se můžete aktuálně přihlásit?

Seedbed Incubator

Šestiměsíční program pro výzkumníky, vědce a začínající podnikatele, kteří chtějí hlouběji porozumět svým zákazníkům a ověřit, zda jejich inovativní nápady a řešení mohou uspět na trhu.

Více informací o programu najdete ZDE.


EIT FOOD Accelerator Network

Akcelerační program, který spojuje zemědělsko-potravinářské startupy s předními partnery, korporacemi a výzkumnými institucemi v tomto odvětví. Nabízí možnost pilotovat své technologie, získat investici nebo nové zákazníky.

Více informací o programu najdete ZDE.


RisingFoodStars

Tento program pro pokročilé startupy umožňuje úspěšným agropotravinářským zemědělsko-potravinářským řešením škálovat na další úroveň.

Více informací o programu najdete ZDE

 

Informace o strategických oblastech pro inovace jsou k dispozici ZDE.

Deadline pro registraci do jednotlivých programů je 19.2. 2024

 

Pro bližší informace kontaktuje Janu Jeřábkovou, jerabkovaj@bic.cz

Informace o možnostech financování z evropských zdrojů poskytujeme v rámci našeho členství v mezinárodní síti na podporu podnikání Enterprise Europe Network.

Sales Class

BIC Plzeň připravil program workshopů a konzultací, kde se mladé inovační firmy naučí prodávat svůj produkt.

Celý článek

Vyhlášení šesté výzvy mezinárodního programu Eurostars-3

Zapojte se do programu zaměřeného na podporu mezinárodní spolupráce v oblasti VaVaI. Výzva je otevřena do poloviny března 2024.

Celý článek