BIC Plzeň

BIC News

Jak online najít zahraničního partnera pro svůj byznys?

Odpovědí jsou VIRTUÁLNÍ KOOPERAČNÍ AKCE.

Veletrhy ani konference se nyní nekonají, a proto přicházíme s novými způsoby, jak hledat a rozvíjet obchodní kontakty. Připravili jsme pro vás toto video, ve kterém vám vysvětlíme, jak fungují virtuální kooperační setkání a jak je snadné se na ně přihlásit. Podívejte se, jak to vše probíhá.

 

S virtuálními kooperačními setkáními máme zkušenosti. Budeme rádi, když nám napíšete nebo zavoláte – pomůžeme najít akci vhodnou přesně pro Vás. Ale tím naše práce nekončí – společně vytvoříme firemní profil a budeme Vašimi průvodci po celou dobu přípravy i akce samotné.

Vyhlášení 7. výzvy mezinárodního programu Eurostars-3

Program Eurostars-3 podporuje malé a střední podniky, které chtějí spolupracovat na mezinárodních projektech v oblasti výzkumu, vývoje a inovací a vytvářet inovativní řešení.

Celý článek

Granty na ochranu duševního vlastnictví malých a středních firem – SME Fund 2024

I v roce 2024 mohou malé a střední podniky získat finanční podporu na náklady související s duševním vlastnictvím. Program nově pokrývá i další související náklady spojené s formální registrací duševního vlastnictví i s přípravou některých typů registračních přihlášek.

Celý článek