BIC Plzeň

BIC News

Jak online najít zahraničního partnera pro svůj byznys?

Odpovědí jsou VIRTUÁLNÍ KOOPERAČNÍ AKCE.

Veletrhy ani konference se nyní nekonají, a proto přicházíme s novými způsoby, jak hledat a rozvíjet obchodní kontakty. Připravili jsme pro vás toto video, ve kterém vám vysvětlíme, jak fungují virtuální kooperační setkání a jak je snadné se na ně přihlásit. Podívejte se, jak to vše probíhá.

 

S virtuálními kooperačními setkáními máme zkušenosti. Budeme rádi, když nám napíšete nebo zavoláte – pomůžeme najít akci vhodnou přesně pro Vás. Ale tím naše práce nekončí – společně vytvoříme firemní profil a budeme Vašimi průvodci po celou dobu přípravy i akce samotné.

Podívejte se, jak vypadá vítězný projekt v kategorii Služby infrastruktury

Posílení kapacit coworkingu a technologického centra BIC Plzeň je vítězem kategorie Služby infrastruktury v soutěži Podnikatelský projekt roku 2022. 

Celý článek

Plzeň uspěla v prestižní soutěži Podnikatelský projekt roku, bodovalo její technologické centrum a coworking

Plzeň uspěla v prestižní celorepublikové soutěži Podnikatelský projekt roku, které uděluje Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky spolu s Agenturou pro podnikání a inovace. Jednu z hlavních cen za rok 2022 získalo Podnikatelské a inovační centrum BIC Plzeň, a to za projekt rekonstrukce technologického centra BIC Plzeň na Borských polích a sdílených prostor coworkingu v Riegrově ulici.

Celý článek