BIC Plzeň

BIC News

Jak online najít zahraničního partnera pro svůj byznys?

Odpovědí jsou VIRTUÁLNÍ KOOPERAČNÍ AKCE.

Veletrhy ani konference se nyní nekonají, a proto přicházíme s novými způsoby, jak hledat a rozvíjet obchodní kontakty. Připravili jsme pro vás toto video, ve kterém vám vysvětlíme, jak fungují virtuální kooperační setkání a jak je snadné se na ně přihlásit. Podívejte se, jak to vše probíhá.

 

S virtuálními kooperačními setkáními máme zkušenosti. Budeme rádi, když nám napíšete nebo zavoláte – pomůžeme najít akci vhodnou přesně pro Vás. Ale tím naše práce nekončí – společně vytvoříme firemní profil a budeme Vašimi průvodci po celou dobu přípravy i akce samotné.

Startup World Cup & Summit se mění na Disraptors

A současně přichází European Champions League, bitva o evropský titul Startup Champion. Kromě regionálních šampionů bude summit místem, kde může potkat titány podnikatelského světa.

Celý článek

Navýšení dotací pro podniky na služby výzkumných organizací

MPO navýšilo alokaci na výzvu VI programu Inovační vouchery v OP PIK o 30 mil. Kč. To umožní podpořit v roce 2022 další projekty malých a středních podniků. Poraďte se s námi, jak tento dotační program správně využít při nákupu služeb od výzkumných organizací v ČR.

Celý článek