BIC Plzeň

BIC News

Investiční akademie pro start-upy

Přihlaste se na investiční akademii! Jedná se o sérii workshopů pořádaných ve spolupráci s předními českými fondy rizikového kapitálu a dalšími experty.

Cílem je připravit start-upy na jejich investiční strategii a na celý průběh investičního procesu; přidat jim sebevědomí v investičním vyjednávání založené na znalosti práva, dopadů volby investiční strategie a reálné hodnoty start-upu. Investoři a právníci mají za sebou stovky dealů a jsou připraveni sdílet teorii a své zkušenosti z praxe, jejichž znalost vylepší vyjednávací pozici start-upu.

CHCI PŘEJÍT NA STRÁNKY AKCE

Jak to bude probíhat?

Naučíte se postupovat vědomě, komunikovat jazykem investora, vyšperkovat podklady k vyjednávání a urychlit si tím cestu k nalezení ideálních investičních partnerů.

Během workshopů bude prostor zeptat se na vše, co musíte jako founder znát a dosud jste se bál(a) zeptat. Budete mít rovněž možnost potkat se s investory a získat zpětnou vazbu na svůj projekt.

Workshopy na sebe obsahově i znalostně navazují. Pro získání komplexního know-how je nutná aktivní účast na všech workshopech. Setkání jsou naplánována prezenčně v termínech od 8. listopadu do 6. prosince. 

Sérii workshopů zakončí ve středu 7. prosince Investiční konference. Čekají vás témata globálních investičních trendů a networking s investory.

Témata workshopů

Skvělý pitchdeck aneb startup připravený na investici
08.11.2022
Garant: Tomáš Cironis, Angelo Burgarello

Ochrana duševního vlastnictví aneb jak chránit to nejcennější
16.11.2022
Garant: Liliana Unachukwu, Tomáš Havelka

Jak správně  motivovat klíčové lidí v zájmu budoucí investice
21.11.2022
Garant: Petra Gordan, Josef Buchal

První investice formou konvertibilní půjčky a vyjednávání s investorem
28.11.2022
Garant: Michal Jablonka, Jaroslav Baier

Vyjednávání o první velké investici
06.12.2022
Garant: Vladimír Janouš, Jaroslav Baier

Konference
07.12.2022
TBD

CHCI SE ZAREGISTROVAT

Kontakt na organizátora

Tomáš Sohlich
Manažer pro investice do startupů, CzechInvest
M: 727 941 215
E: tomas.sohlich@czechinvest.org

Plzeňské podnikatelské vouchery jsou zpět

6. května byla vyhlášena nová výzva oblíbeného programu podpory spolupráce výzkumných organizací a firem Plzeňské podnikatelské vouchery.

Celý článek

Jarního kola inkubačního programu se zúčastní 7 nadějných startupů

Rada inkubačního programu na základě prezentací vybrala účastníky jarního kola inkubačního programu 2024. Ti tak postupují do další fáze programu.

Celý článek