BIC Plzeň

BIC Events

Onemocnění bederní páteře jako nemoc z povolání

Zamysleli jste se někdy nad prevencí zdraví na pracovišti? Jak zvládnout práci, aby vás nebolela záda? Znáte kampaň “Zdravé pracoviště si posvítí na fyzickou zátěž”?

Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci (EU OSHA) se v rámci své kampaně „Zdravé pracoviště si posvítí na fyzickou zátěž“ věnuje intenzívně od roku 2020 všem vlivům, které mohou zhoršovat zdraví pracovníků. V souvislosti s covidem, prací z domova a nedostatečným pohybem v uplynulých téměř třech letech se mohly u pracovníků firem objevit jak muskuloskeletální, tak i psychosociální poruchy. Jak na ně? Jak je zvládnout?

Mezinárodní síť na podporu podnikání Enterprise Europe Network (EEN) prostřednictvím EEN – OSH ambasadorky pořádá online seminář k problematice onemocnění bederní páteře jako nové nemoci z povolání.

Na semináři zazní

  • aktuální informace ke kampani „Zdravé pracoviště si posvítí na fyzickou zátěž“
  • chronické onemocnění bederní páteře jako nové nemoci z povolání
  • podpora zdraví na pracovišti
  • onemocnění bederní páteře jako nová nemoc z povolání z pohledu práva

Seminář bude vysílán prostřednictvím YouTube kanálu ve čtvrtek 3. listopadu.

CHCI SE ZAREGISTROVAT

Program ke stažení

Kontakt na pořadatele

Barbora Mudruňková
Centrum pro regionální rozvoj České republiky
E: barbora.mudrunkova@crr.cz
T: 225 855 313

 

Služby Enterprise Europe Network jsou financovány Evropskou unií z nového programu Single Market Programme na základě grantové smlouvy č. 101052765 a kofinancovány Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Digitální transformace 2023 aneb Úspěšná proměna českých firem v podniky budoucnosti

Sdružení CzechInno a Hub pro digitální inovace se ve spolupráci s dalšími partnery letos již sedmým rokem vydávají do regionů ČR, aby v nich působící firmy i organizace na podporu podnikání vtáhli do tematiky digitální transformace, představili novinky z evropské i národní úrovně a seznámili se s běžícími příklady dobrých praxí v regionech, inspirovali se novinkami a napomohli lepšímu propojení informací i navázání nové spolupráce v B2B kontextu.

Celý článek

BRNO INDUSTRY 4.0

Zveme vás na 7. ročník mezinárodní B2B konference o digitalizaci výroby a chytrých technologiích pro průmysl. Využijte možnosti potkat se osobně s přednášejícími a dalšími účastníky tváří v tvář a užijte si možnosti i neformálního networkingu.

Celý článek