BIC Plzeň

BIC Events

Micro Nano Event 2022

13. ročník kooperační akce při mezinárodním veletrhu Micronora, který je zaměřený na oblast mikrotechnologií a vysoce přesných technologií.

Hlavní témata akce

 • Materiály a povrchové úpravy.
 • Mikro a nanotechnologie.
 • Digitalizace.

Cílem akce je propojit evropské firmy, navázat nové obchodní kontakty a seznámit se s nejnovějšími technologiemi, které už nalezly své praktické uplatnění. Akce je určena širokému okruhu účastníků z řad průmyslových partnerů – firem i start-upů, akademické sféry a výzkumných institucí, kteří hledají nová technická řešení, dodavatele nebo partnery pro výzkumné projekty, obchodní či technologickou spolupráci.

Networkingová akce proběhne onsite i virtuálně. Záleží tedy na vás, jestli přijede do Francie osobně nebo využijete online platformu připravenou organizátory.

TERMÍN: 29. – 30. září 2022
Místo konání: Besançon (Francie) + online

Registrace a poplatky

Registrace je možná na stránkách akce a je otevřená až do jejího zahájení. Čím dříve se ale přihlásíte, tím více času máte na výběr partnerů pro jednání.

CHCI PŘEJÍT NA STRÁNKY AKCE

Poplatky

 • Základní poplatek je 100 EUR + DPH. Před registrací nás kontaktujte pro zaslání slevového kódu.
 • Firmy, které hledají nové technologie nebo dodavatele a vloží svou poptávku do platformy, mají účast zdarma.

Jak to funguje v praxi aneb co musíte udělat

 1. Přejít na stránky akce a zaregistrovat se.
 2. Vytvořit si firemní profil v angličtině – vyplníte údaje o firmě, představíte ji a uvedete, koho nebo co hledáte a nabízíte.
 3. Projít si profily ostatních firem – dají se využít přednastavené filtry.
 4. Požádat vybrané zástupce firem o schůzky a projít si žádosti o schůzku zaslané vám.
 5. Potvrdit/odmítnout schůzky.
 6. Na základě harmonogramu, který vám bude v předstihu zaslán, se včas dostavit na určené setkání k jednacímu stolu (29. – 30. září) nebo se připojit na virtuální schůzku (pouze 30. září).

Pokud si nejste jistí, rádi vám pomůžeme projít celým uvedeným administrativním procesem.

Kontakt

Máte k akci otázky nebo se chcete poradit, jak vše probíhá? Chcete pomoci s registrací?

Mgr. Jana Jeřábková

Mgr. Jana Jeřábková

jerabkovaj@bic.cz
603 418 653
377 205 206

 

Akci pořádá CCI BOURGOGNE FRANCHE-COMTE ve spolupráci s dalšími českými a zahraničními partnery ze sítě Enterprise Europe Network.

Služby Enterprise Europe Network jsou financovány Evropskou unií z nového programu Single Market Programme na základě grantové smlouvy č. 101052765 a kofinancovány Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Aktuální možnosti podpory pro podnikatele

Co vám nabízí dotační podzim? Aktuální i chystané výzvy z Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, Plzeňské podnikatelské vouchery i program Technologická inkubace.

Celý článek

BUSINESS SHAKER: Od nápadu k MVP

Zhmotnili jste váš nápad? Máte postavený MVP (minimum viable product) a jste připraveni nechat ho otestovat svými zákazníky? Přijďte se poradit na workshop, jak na to.

Celý článek