BIC Plzeň

BIC Events

Inspirativní ráno s Brain & Breakfast: Jak se staví sen

Brain & Breakfast konečně v Plzni! Svůj příběh a cestu k jednomu z nejvýznamnějších úspěchů české startupové scény představí zakladatelka společnosti Ytica a Salted CX, Květa Vostrá, první dáma českých startupů. Těšit se můžete i na dva plzeňské příběhy úspěšných žen – Jany Lopatové a Blanky Bendlové.

Řeč bude o tom, jak se staví globální firma od samotného základu. Jak se od začátku buduje firemní kultura, co předchází tomu, než se začne produkt prodávat a jak lídr a zakladatel do toho všeho zapadá.

Květa Vostrá je podnikatelkou v oblasti IT s vizí a odhodláním, která se nebojí plavat proti proudu. Společně se svým manželem Šimonem vytvořila a po pouhých 18 měsících prodala startup Ytica americkému technologickému gigantu Twilio. Nyní stojí v čele své nové firmy Salted CX, která umožňuje byznysům lépe porozumět potřebám svých zákazníků. Květa je žena, která se nebojí učit, ať už na Harvard Business School nebo každé ráno v bazénu. Její přístup k životu a podnikání je inspirován sportem, kde každý krok, i ten bolestivý, má svůj význam. Je maminkou dvou dcer. Její příběh není o opakování úspěchu, ale o neustálém zlepšování sebe sama a překonávání vlastních cílů.


KDY: čtvrtek 23. května 2024, od 8:30

KDE: Arnie’s fresh bistro & coffee, Sedláčkova 39, Plzeň

REGISTRACE

VIDEO POZVÁNKA

 

Program

07:30 Otevření bistra

Možnost pro ty, kteří by si chtěli užít super snídani. Poslední objednávky budou přijímány v 8:15.


08:30 – 09:15 Stream

B&B se steamuje z pražského studia, kam si Honza Mašek zve hlavního hosta do rozhovoru. Hostem bude tentokrát Květa Vostrá, zakladatelka společnosti Ytica a Salted CX.


09:15 – 09:45 Možnost zapojení do diskuze v rámci streamu

Představení sítě Red Button a jejích aktivit (Martin Šafařík)


09:45 – 10:30 Plzeňské inspirativní příběhy

Jana Lopatová (CEO, InstaCover s.r.o.)

Blanka Bendlová (zakladatelka Arnie’s fresh bistro & coffee)

 

O Brain & Breakfast

Brain&Breakfast je jedním z projektů expertní sítě Red Button EDU.

Snídaně vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije. B&B představují inspirativní osobnosti se silnými hodnotami i příběhem. Umožňují nahlédnout do oborů, se kterými se často nesetkáme. Brain&Breakfast jsou protiváhou zkratkovitosti zpráv, které se k nám dostávají přes sociální sítě, nebo televizi. Ukazují, že svět je ve skutečnosti mnohem barevnější, zajímavější a optimističtější, než by se mohlo zdát. Inspirují k tomu, že každý z nás muže něco významného dokázat.

Snídaně mají také propojovat lidi, z nichž každý přichází odjinud, ale nad zajímavým tématem najdou společnou řeč.

Moderuje Jan Mašek.

 

Kontakt pro více informací:

Ing. Tereza Vodičková

Ing. Tereza Vodičková

Propagace & Eventy
vodickovat@bic.cz
605 791 520

Speed-Match 2024 International Networking Event

Připojte se na Speed-Match 2024, mezinárodní akci zaměřenou na letecký, železniční a automobilový průmysl.

Celý článek

Textile Connect 2024

Jste součástí textilního průmyslu a hledáte nové výrobní a obchodní partnery? Připojte se na Textile Connect 2024, mezinárodní online matchmakingový event pro textilní sektor.

Celý článek