BIC Plzeň

BIC Events

Kontakt-Kontrakt 2022

Již tradiční b2b akce při Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně bude letos zaměřená na jeden z klíčových trendů inovačního procesu – digitalizaci výroby. K dalším výrazným tématům patří oběhové hospodářství a hospodaření s materiálovými zdroji.

Zveme vás na podzimní matchmakingovou akci Kontakt-Kontrakt při Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV) v Brně. Je to jedinečná příležitost, jak zvýšit svou konkurenceschopnost a identifikovat nové trhy a obchodní partnery. Cílem akce je propojit evropské firmy, navázat nové obchodní kontakty a seznámit se s nejnovějšími technologiemi, které už nalezly své praktické uplatnění.

MSV je předním průmyslovým veletrhem ve střední Evropě, jehož roční účast dosahuje více než 1500 vystavovatelů a 75 000 návštěvníků z 59 zemí světa. Více než třetina vystavovatelů je ze zahraničí. Téměř 80 % účastníků má vliv na investice do podnikání a třetina z nich je součástí vrcholového managementu svých firem. Zastoupeny jsou všechny klíčové obory strojírenského a elektrotechnického průmyslu s primárním zaměřením na obrábění a tváření.

TERMÍN: 4. – 7. října 2022
Místo konání: Brno, ČR
Registrace je otevřená až do zahájení akce. Čím dříve se ale přihlásíte, tím více času máte na výběr partnerů pro jednání. Účast na akci je bezplatná.

CHCI PŘEJÍT NA STRÁNKY AKCE

Třetím rokem bude součástí říjnového Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně také Digitální továrna 2.0, která se letos zaměří na inteligentní digitalizaci v různých podobách. Projekt přiblíží technologie umožňující transformaci nejen průmyslového prostředí, ale i celé ekonomiky. Cílem je pomoci zformulovat vizi změny české ekonomiky tak, aby byla úspěšná i v 21. století a v měnícím se geopolitickém kontextu.

Pozvánka ke stažení

Jak to funguje v praxi aneb co musíte udělat

  1. Přejít na stránky akce a zaregistrovat se.
  2. Vytvořit si firemní profil v angličtině – vyplníte údaje o firmě, představíte ji a uvedete, koho nebo co hledáte a nabízíte.
  3. Projít si profily ostatních firem – dají se využít přednastavené filtry.
  4. Požádat vybrané zástupce firem o schůzky a projít si žádosti o schůzku zaslané vám.
  5. Potvrdit/odmítnout schůzky.
  6. Na základě harmonogramu, který vám bude v předstihu zaslán, se dostavit na domluvené setkání k určenému jednacímu stolu.

Pokud si nejste jistí, rádi vám pomůžeme projít celým uvedeným administrativním procesem.

Kontakt

Máte k akci otázky nebo se chcete poradit, jak vše probíhá?

Bc. Miroslava Skrziszowská

Bc. Miroslava Skrziszowská

m.skrz@bic.cz
605 210 718
377 205 214

Akci pořádá Regionální hospodářská komora Brno ve spolupráci s dalšími českými a zahraničními partnery ze sítě Enterprise Europe Network (EEN), hospodářskými komorami v České republice a společností Veletrhy Brno.

Služby Enterprise Europe Network jsou financovány Evropskou unií z nového programu Single Market Programme na základě grantové smlouvy č. 101052765 a kofinancovány Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Aktuální možnosti podpory pro podnikatele

Co vám nabízí dotační podzim? Aktuální i chystané výzvy z Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, Plzeňské podnikatelské vouchery i program Technologická inkubace.

Celý článek

BUSINESS SHAKER: Od nápadu k MVP

Zhmotnili jste váš nápad? Máte postavený MVP (minimum viable product) a jste připraveni nechat ho otestovat svými zákazníky? Přijďte se poradit na workshop, jak na to.

Celý článek