BIC Plzeň

BIC Events

5. bavorsko-český den pro firmy

Bavorsko-český den pro firmy je etablovanou platformou pro přeshraniční a mezioborová propojení a nové kooperace, z níž vzešlo již mnoho úspěšných obchodních vztahů.

Zveme vás k účasti na 5. Bavorsko-českém dni pro firmy. Kromě další podpory obchodní spolupráce budou představeny a objasněny především finanční nástroje pro podnikové investice a individuální strategie financování. Ty jsou na obou stranách hranice v některých případech odlišné. Referenti 5. Bavorsko-českého dne pro firmy vám poskytnou ucelený přehled a vysvětlí, čemu je třeba věnovat zvláštní pozornost. Přeshraniční kooperace představuje velký potenciál – využijte ho!

KDY: úterý 18. října 2022 od 15 hod.
KDE: radnice Deggendorf (Deggendorfer Stadthallen)
            Edlmairstrasse 2
            D-94469 Deggendorf, Německo

Účast na akci je bezplatná. Máte zde opět příležitost poznat potenciální obchodní partnery, dodavatele i zákazníky z obou zemí.

Všechny přednášky budou simultánně dvojjazyčně (česky a německy) tlumočeny. V rámci zajištění přeshraničního networkingu bude tlumočník k dispozici zdarma během celého veletrhu i po skončení přednášek.

Prezentujete se na veletrhu

Prezentujte se na veletrhu společně s dalšími firmami, vysokými školami, klastry a organizacemi, nebo se zúčastněte jako host a využijte možnost osobního kontaktu. Je nutné se přihlásit předem. V případě naplnění kapacity rozhoduje datum přihlášení.

Chci mít na akci stánek

V případě přihlášení jako vystavovatel prosíme o včasný kontakt, abychom vás mohli náležitě zohlednit. Vstup na celou akci, včetně využití předdefinované výstavní plochy na veletrhu (stůl pro prezentaci materiálu a plocha pro roll-up apod.), je zdarma. Pokud budete chtít využít vlastní veletržní stánek, prosíme o sdělení.
Přihlášky jako vystavovatel zasílejte nejpozději do 4. října 2022.

Přijedu jako host

I v případě, že nemáte zájem vystavovat, se na akci musíte přihlásit nejpozději do 14. října 2022.

Program akce

15.00 | Přivítání a zahájení
15.20 | Tematické přednášky
Investiční granty a úvěry pro investice do kapitálových statků
Financovaní a leasing investic
Jak může firma profitovat z různých strategií centrálních bank v ČR a v Německu?
16.30 | Bavorsko-česká burza firem
Prezentace bavorských a českých firem, vysokých škol a dalších organizací všech odvětví a přeshraniční networking

Pozvánka ke stažení

Přihlášky a informace k akci vám poskytne

Ing. et Ing. Jaroslava Pongratz, MBA
Manažerka kontaktních sítí Bavorsko-Čechy, Evropský region Dunaj-Vltava
E: j.pongratz@euregio-bayern.de
T: +49 170 811 8194

Účast na akci je možná pouze v souladu s aktuálně platnými koronavirovými opatřeními. Pokud by byl maximální počet účastníků v době konání akce omezen, je rozhodující pořadí přihlášení.

Innovation Village 2022: Virtual Edition

Hledáte nové technologie, které odpovídají současným standardům a požadavkům na udržitelnost? Nebo naopak přicházíte s inovativním řešením? Zaregistrujte se na online matchmakingovou akci.

Celý článek

CEE Automotive Supply Chain 2022

Navštivte největší mezinárodní fórum v automobilovém sektoru na Slovensku, které kombinuje konferenci, výstavu a matchmaking.

Celý článek