BIC Plzeň

BIC Events

Podpora vzniku univerzitních spin-offů a start-upů

Jste nově založená technologická firma a hledáte financování na nákup služeb nebo na míru šitou poradenskou podporu? Požádejte o dotaci, využijte zálohových plateb!

Nově založené technologické firmy mohou získat dotaci na nákup služeb a poradenskou podporu přizpůsobenou jejich konkrétním individuálním potřebám. Výhodou je, že částka je systémem zálohových plateb vyplácena částečně již předem. Na semináři se dozvíte, o jakou podporu se jedná a co musíte udělat pro její získání.

KDY: úterý 13. září 2022   10 – 12 hod.
KDE: ZČU v Plzni, Fakulta strojní, Univerzitní 22, UV 115

Účast na semináři je bezplatná.
Je nutná předchozí registrace nejpozději do pátku 9. září 2022, kapacita je omezená. Ve formuláři je možné si zamluvit termín individuální konzultace.

CHCI SE ZAREGISTROVAT

Program

10:00 – 11:00 Podmínky inkubačních programů pro firmy z plzeňského kraje
(Technologická inkubace a regionální inkubační program kraje/města)
11:00 – 12:00 Individuální konzultace možných přínosů programů pro konkrétní záměr

Pozvánka ke stažení

Kontakt

Lenka Palánová (Inkubační programy)
E: palanova@bic.cz
M: 735 172 870

Tereza Vodičková (Organizace akce)
E: vodickovat@bic.cz
M: 605 791 520

Služby Enterprise Europe Network jsou financovány Evropskou unií z nového programu Single Market Programme na základě grantové smlouvy č. 101052765 a kofinancovány Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Innovation Village 2022: Virtual Edition

Hledáte nové technologie, které odpovídají současným standardům a požadavkům na udržitelnost? Nebo naopak přicházíte s inovativním řešením? Zaregistrujte se na online matchmakingovou akci.

Celý článek

CEE Automotive Supply Chain 2022

Navštivte největší mezinárodní fórum v automobilovém sektoru na Slovensku, které kombinuje konferenci, výstavu a matchmaking.

Celý článek