BIC Plzeň

BIC Events

Festival Inovujeme Plzeň 2023

Festival Inovujeme Plzeň se letos uskuteční v nových prostorách areálu TechTower a nabídne program pro malé i velké návštěvníky.

Děti se mohou těšit na nejrůznější soutěže, jízdu s roboty, závodní simulátory, létání s mini droníky a mnoho dalšího. Větší návštěvníci ocení zajímavé přednášky, FPV závody ultrarychlých dronů, lezecké ukázky HZS a samozřejmě veletrh firem plný robotů, umělé inteligence a virtuální reality.


Kdy:  pátek 2. června 2023, 8:00 – 14:00 pro školy a firmy

sobota 3. června 2023, 10:00 – 18:00 pro veřejnost

Kde: TechTower, Koterovská 152, Plzeň – Slovany (Světovar, konečná tramvaj č. 2)


Na festival zavítá Jaroslav Beck, spoluzakladatel studia Beat Games – tvůrce historicky nejúspěšnější VR hry na světě “Beat Saber”. Jaroslav je zároveň hudebním skladatelem a zakladatelem společnosti Epic Music Productions, kde tvořil hudbu pro trailery známých her/filmů včetně Battlefield či Star Wars: The Force Awakens. V roce 2016 byl vybrán pro český seznam magazínu Forbes “30 pod 30”.

Díky teleskopickým jeřábům Technocrane vznikly některé scény známých filmů, jako jsou Titanic, Pearl Harbor, Matrix, Harry Potter či Spider-Man. Přednášku „How the Oscar came from Hollywood to Pilsen“ bude mít přímo tvůrce tohoto projektu, Horst Burbulla. 

Kompletní program festivalu

 

V rámci programu festivalu proběhnou i dny otevřených dveří areálu TechTower, jednoho z nejmodernějších vědeckotechnických center v České republice. Více informací a rezervace místa na komentované prohlídce zde.

Vstup na prohlídky i festival Inovujeme Plzeň je zdarma.


Těšíme se na vás spolu s dalšími vystavovateli na stánku po oba festivalové dny.

 

VIRTUAL BROKERAGE EVENT @ INNOVATION VILLAGE 2023

Zveme vás na virtuální brokerage event zaměřený na technologie a chytrá řešení v oblasti udržitelnosti, digitalizace a resilientní ekonomiky.

Celý článek

HORECA, GASTROFOOD, ENOEXPO 2023

Zveme vás na virtuální kooperační akci při prestižním mezinárodním veletrhu z oboru potravinářství a HoReCa v polském Krakově.

Celý článek