BIC Plzeň

BIC Use

Čím jsme užiteční, reference

Uživatelsky přívětivější prostředí pro správu veřejného osvětlení

Od pochodní přes obloukovou lampu po pokročilé sofistikované systémy. Pouliční osvětlení dnes bereme jako samozřejmost. Jeho ovládání je nyní pro uživatele jednodušší díky podnikatelskému voucheru.

Celý článek

Díky Plzeňským podnikatelským voucherům nebudou zubní lékaře bolet záda

Věděli jste, že vrtání zubů dává zádům pořádně zabrat? Ošetření pacienta stojí zubního lékaře hodně fyzické síly. K náročnému výkonu je přitom třeba se správně postavit, a to doslova.

Celý článek

Spolupráce s výzkumnou organizací podpořila vznik ojedinělé střelnice přímo v centru města

Město Plzeň podpořilo projekt „Prodloužení životnosti balistických standů“ v rámci Programu podpory spolupráce podniků a výzkumných organizací v Plzeňské metropolitní oblasti Plzeňské podnikatelské vouchery.

Celý článek

Díky chytrým úlům mohou včelaři sledovat své včely na dálku. Pomohl grant TAČR

Plzeňská IT společnost Softech získala díky spolupráci s BIC téměř jeden milion korun od Technologické agentury ČR na unikátní projekt ProBee.

Celý článek

Pivní kvasinky detekují jako miniaturní bioroboti nádorové buňky. XENO Cell Innovations vyvíjí metodu včasného odhalení rakoviny

Firmě pomohl BIC s finanční podporou na výzkum biotechnologické metody založené na „chytrých“ mikroorganismech, naprogramovaných k vyhledání rakovinných buněk v odebraném vzorku krve.

Celý článek

Největší tuzemský výrobce kompresorů spoléhá při hledání podpory na BIC

Dlouhodobá spolupráce usnadňuje firmě financování produktových a technologických inovací, vycházejících z náročných požadavků zákazníků na průmyslovém trhu.

Celý článek

Za úspěchem firmy stojí pes Barnabáš a BIC Plzeň

Podpora ze strany BIC Plzeň přispěla k rychlému rozvoji firmy v prvních letech jejího podnikání. Konzultanti pomohli s dotací z programu Technologie od začátku do konce.

Celý článek

V Plzni vzniká aplikace na podporu zdravého životního stylu, ke stažení je zdarma

Využijí ji lidé, kteří dbají o své zdraví i ti, kteří trpí chronickými chorobami.

Celý článek