BIC Plzeň

BIC Reference

REPLAST PRODUKT, spol. s r.o.

Tato rodinná firma se zabývá od roku 1993 zpracováním recyklovaného kabelového PVC a je vůbec největším zpracovatelem kabelového PVC na světě. Mezi její produkty patří zejména výroba podlahový desek a komponent pro dopravní značení (vodící prahy, carstopy, zpomalovací prahy či obrubníky).

www.replast.cz

Jak firma využila služby BIC Plzeň?

V roce 2013 projevila firma REPLAST PRODUKT zájem o zlepšení užitných vlastností recyklovaných výrobků, zejména pevnosti PVC za účelem výroby nového produktu – kanálového poklopu.

Na základě zpracované technologické poptávky a prostřednictvím partnerů sítě Enterprise Europe Network, jejímž je BIC Plzeň členem, byla nalezena německá firma EBF Dresden GmbH. Ta s firmou REPLAST PRODUKT zahájila spolupráci na úpravě vlastností měkčeného PVC.

Konzultanti BIC Plzeň ve spolupráci s vedoucím provozu firmy zpracovali poptávku po zahraničním partnerovi, který by firmě pomohl modifikovat vlastnosti měkčeného PVC během procesu recyklace.

Publikováno: 5/2016

Nakladatelství Fraus, s.r.o.

Zabavit potomky a ještě je něco naučit? Pomocí nového průvodce v online cvičeních mají děti větší motivaci vyplňovat cvičení. www.fraus.cz

Celý článek

DENTA-Centrum zubní péče s.r.o.

Společnost se specializuje na estetickou stomatologii. Při své práci lékaři využívají nejnovější medicínské poznatky, nové přístroje a materiály. www.dentaplzen.cz

Celý článek