BIC Plzeň

BIC Reference

MIDARO, s.r.o.

Společnost se od roku 2005 specializuje na maloobchodní prodej pravých italských a francouzských delikates.

www.midaro.cz

Jak firma využila služby BIC Plzeň?

V roce 2014 se jednatelka společnosti MIDARO, s.r.o. obrátila na místního partnera mezinárodní sítě na podporu podnikání Enterprise Europe Network – BIC Plzeň s požadavkem o nalezení nových obchodních příležitostí. Vzhledem ke svému zaměření se rozhodla zacílit pouze na dvě země, a to Itálii a Francii, aby zde nalezla nové partnery pro rozšíření své produktové řady. Na základě přesných specifikací vypracovala konzultantka BIC Plzeň obchodní profil firmy, který byl následně vložen do databáze sítě Enterprise Europe Network.

Na základě přesně specifikovaného kooperačního profilu firma obdržela několik obchodních nabídek od italských a francouzských výrobců a dodavatelů. Z nich vybrala čtyři italské firmy, které se řadí mezi kvalitní výrobce pravých italských delikates. Společnost MIDARO s.r.o. realizovala s těmito firmami již několik úspěšných obchodů a nadále spolupracují.

Plzeňská společnost MIDARO nadále využívá služeb sítě Enterprise Europe Network a ve spolupráci s BIC Plzeň průběžně získává nové kontakty na potenciální obchodní partnery ze zahraničí.

Aktualizace: 08/2018

LETEL elektronik s.r.o.

K zakázkovému osazování plošných spojů přidá firma LETEL elektronik i výrobu vlastního finálního produktu: senzoru pro monitoring citlivých předmětů pomocí internetu věci. Použít se dá například k průběžnému sledování stavu kostelních varhan. Firmě jsme pomohli s dotací na potřebné investice. www.letelelektronik.cz

Celý článek

Plastec Packaging s.r.o.

Pomoc mezinárodní sítě Enterprise Europe Network na podporu podnikání, využil podnikatel Martin Viktora, jednatel plzeňské společnosti Plastec Packaging s.r.o. Firma se specializuje na balení a přebalování komponentů používaných v oblasti automotive nebo elektronickém průmyslu do blistrových pásek ve standardní nebo antistatické úpravě. www.plastec-gmbh.de

Celý článek