BIC Plzeň

BIC Reference

Kerio Technologies s.r.o.

Společnost se zabývá vývojem flexibilních, snadno použitelných cloudových a on-premise technologií. Specializuje se na produkty poskytující e-mail, unifikované zabezpečení sítě/firewall a hlasové služby VoIP. Své hlavní sídlo má v kalifornském San Jose, další pobočky se nachází ve Velké Británii, České republice, Rusku a Austrálii.

www.kerio.cz

Jak firma využila služby BIC Plzeň?

Od roku 2006 spolupracují konzultanti BIC Plzeň se společností zejména v oblasti vyhledávání finančních zdrojů pro velmi specializovaná školení developerů i jiných odborníků.

V roce 2009 se začal realizovat projekt KERIO Univerzity. Společnost získala dotaci z programu Školení je šance (OP LZZ) ve výši necelých 5 mil. Kč na různá školení v letech 2011 – 2012. Konzultanti BIC Plzeň se podíleli nejen na naplánování projektu a sepsání žádosti o dotaci, pomáhali i s výběrovým řízením na školitele a s administrací při realizaci monitoringu projektu.

Společnost se také zajímá o spolupráci na vývojových projektech v oblasti IT a využívá proto také služeb Enterprise Europe Network. Konzultanti pro ni sledují vhodné nabídky na účast v mezinárodních projektech.

Publikováno 5/2016

LETEL elektronik s.r.o.

K zakázkovému osazování plošných spojů přidá firma LETEL elektronik i výrobu vlastního finálního produktu: senzoru pro monitoring citlivých předmětů pomocí internetu věci. Použít se dá například k průběžnému sledování stavu kostelních varhan. Firmě jsme pomohli s dotací na potřebné investice. www.letelelektronik.cz

Celý článek

Plastec Packaging s.r.o.

Pomoc mezinárodní sítě Enterprise Europe Network na podporu podnikání, využil podnikatel Martin Viktora, jednatel plzeňské společnosti Plastec Packaging s.r.o. Firma se specializuje na balení a přebalování komponentů používaných v oblasti automotive nebo elektronickém průmyslu do blistrových pásek ve standardní nebo antistatické úpravě. www.plastec-gmbh.de

Celý článek