BIC Plzeň

BIC Reference

GESEURO, s.r.o.

Společnost GESEURO, s.r.o. působí v oblasti elektrotechniky a elektroniky již od roku 1994 a poskytuje vlastní řešení elektronických zařízení, zejména pak digitálních informačních panelů využívajících technologii E-paper („elektronický papír“). Tyto panely naleznou své uplatnění např. jako elektronické úřední desky, dálkově měnitelné jízdní řády či reklamní panely.

Jak firma využila služby BIC Plzeň?

Podnikatelské a inovační centrum BIC Plzeň společnost kontaktovala se záměrem rozšířit nabídku digitálních informačních panelů o panely s úhlopříčkou displeje velkého formátu, a to o velikosti minimálně 30“. V současné době jsou displeje digitálních informačních panelů menších rozměrů, a proto velkoformátový digitální informační panel představuje novou příležitost pro rozšíření portfolia nabízených produktů. Společnost má zájem nabízet tento typ produktu také zahraničním odběratelům.

Při konzultaci s odborníky BIC Plzeň byl společnosti GESEURO, s.r.o. pro nákup služeb odborného pracovištěm Západočeské univerzity v Plzni doporučen program Inovační vouchery (Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost). Prostředky z tohoto programu, jehož cílem je rozvoj komunikace a sdílení poznatků a know-how mezi podnikovou a výzkumnou sférou, byly použity na nákup služeb.

Konzultanti Podnikatelského a inovačního centra BIC Plzeň společnosti GESEURO, s.r.o. pomohli se zpracováním podnikatelského záměru, administrací žádosti o podporu na nákup služeb a i s úspěšným vyřízením žádosti o platbu projektu.

„Spolupráce s BIC Plzeň je pro nás velice přínosná a dokonalá a i v budoucnu máme zájem v podobných projektech pokračovat.“

Milan Gütter, jednatel, GESEURO, s.r.o.

 

Publikováno: 09/2019

Magna Cartech spol. s r.o.

Poradenství mezinárodní sítě Enterprise Europe Network (EEN) z oblasti vysílání pracovníků využila jihočeská výrobní firma, která patří mezi nejrychleji se rozrůstající firmy v jižních Čechách a je součástí jednoho z největších světových dodavatelů dílů pro automobilový průmysl. Výrobním programem je lisování a sváření plechových dílů karoserií.

Celý článek

LETEL elektronik s.r.o.

K zakázkovému osazování plošných spojů přidá firma LETEL elektronik i výrobu vlastního finálního produktu: senzoru pro monitoring citlivých předmětů pomocí internetu věci. Použít se dá například k průběžnému sledování stavu kostelních varhan. Firmě jsme pomohli s dotací na potřebné investice. www.letelelektronik.cz

Celý článek