BIC Plzeň

BIC News

Přehled inkubátorů a vědeckotechnických parků v příhraničí

Evropský region Dunaj-Vltava v Dolním Bavorsku vydal dvojjazyčnou brožuru o podnikatelských inkubátorech a vědeckotechnických parcích v příhraničí.

„Pro budoucnost našeho společného česko-bavorského hospodářského regionu má velký význam zakládání mladých dynamických společností,” je přesvědčený prezident Krajského sněmu Dolního Bavorska Dr. Olaf Heinrich. Evropský region Dunaj-Vltava v Dolním Bavorsku, jehož je Dr. Heinrich předseda, vydal brožuru, kde jsou všechny inkubátory a vědeckotechnické parky z příhraničí z Dolního Bavorska a z Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje.

Struktura dvojjazyčné brožury je následující: na začátku je přehled všech zařízení, následují pak jednotlivé inkubátory a vědeckotechnické parky, včetně kontaktních osob a charakteristiky příslušných zařízení.

Brožuru je možné zdarma stáhnout v češtině a němčině.

Brožuru Přehled inkubátorů a vědeckotechnických parků v příhraničí připravila Ing. et Ing. Jaroslava Pongratz, MBA, manažerka kontaktních sítí Bavorsko – Čechy.
Zaujala vás možnost mít adresu ve Vědeckotechnickém parku v Plzni nebo vás oslovil některý z “Portů”? Nebo chcete zasídlit v chystaném TechToweru? Napište nám a domluvte si prohlídku.

Dotace na podnikové inovace v oblasti digitalizace

O dotace na zavádění inovací mohou žádat malé a střední podniky na základě 4. veřejné soutěže, vyhlášené 15. 6. 2022 Ministerstvem průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future, podprogramu 3 „Inovace do praxe“.

Celý článek

Disraptors Summit startuje prodej lístků: setkejte se s budoucí astronautkou na Mars

Disraptors Summit je významnou událostí v oblasti technologií a start-upů. Kromě soutěže o titul Startup Champion přivede do Prahy i zajímavé hosty.

Celý článek