BIC Plzeň

BIC News

Podívejte se, jak vypadá vítězný projekt v kategorii Služby infrastruktury

Posílení kapacit coworkingu a technologického centra BIC Plzeň je vítězem kategorie Služby infrastruktury v soutěži Podnikatelský projekt roku 2022. 

Získali jsme prestižní ocenění pro podnikatelský projekt roku 2022 v kategorii Služby infrastruktury. Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Agenturou pro podnikání a inovace ocenilo podnikatele v prestižní soutěži Podnikatelský projekt roku.

Obsahem projektu je realizace výstavby nové inovační infrastruktury o celkové ploše 1817 m2 v podobě technologického centra (1588 m2) a sdílených prostor coworkingu (229 m2). Technologické centrum se nachází v areálu stávajícího Vědeckotechnického parku Plzeň na Borských polích v Teslově ulici. Oborově je zaměřené na mechatroniku a embedded systémy. Coworkingové centrum situované v historickém centru Plzně v ulici Riegrova je zaměřeno na začínající fi rmy a startupy zejména z oboru ICT.

Podívejte se na krátké představení vítězného projektu.

O dalších oceněných projektech se můžete dočíst v přiložené brožuře.

Zvažujete pronájem pracovního místa nebo kanceláře? Dejte nám vědět.

Příjem žádostí o dotaci byl ukončen

Příjem žádostí o dotaci z programu INKUBACE FIREM 2023 byl ukončen. Zájem o vstup do podzimního běhu inkubačního programu 2023 projevilo celkem 13 žadatelů.

Celý článek

Právě probíhá příjem žádostí o dotaci do podzimního běhu inkubačního programu

Od 17. 7. do 13. 8. 2023 jsou přijímány žádosti o dotaci v rámci podzimního běhu inkubačního programu.

Celý článek