BIC Plzeň

BIC News

Podívejte se, jak vypadá vítězný projekt v kategorii Služby infrastruktury

Posílení kapacit coworkingu a technologického centra BIC Plzeň je vítězem kategorie Služby infrastruktury v soutěži Podnikatelský projekt roku 2022. 

Získali jsme prestižní ocenění pro podnikatelský projekt roku 2022 v kategorii Služby infrastruktury. Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Agenturou pro podnikání a inovace ocenilo podnikatele v prestižní soutěži Podnikatelský projekt roku.

Obsahem projektu je realizace výstavby nové inovační infrastruktury o celkové ploše 1817 m2 v podobě technologického centra (1588 m2) a sdílených prostor coworkingu (229 m2). Technologické centrum se nachází v areálu stávajícího Vědeckotechnického parku Plzeň na Borských polích v Teslově ulici. Oborově je zaměřené na mechatroniku a embedded systémy. Coworkingové centrum situované v historickém centru Plzně v ulici Riegrova je zaměřeno na začínající fi rmy a startupy zejména z oboru ICT.

Podívejte se na krátké představení vítězného projektu.

O dalších oceněných projektech se můžete dočíst v přiložené brožuře.

Zvažujete pronájem pracovního místa nebo kanceláře? Dejte nám vědět.

Plzeňské podnikatelské vouchery jsou zpět

6. května byla vyhlášena nová výzva oblíbeného programu podpory spolupráce výzkumných organizací a firem Plzeňské podnikatelské vouchery.

Celý článek

Jarního kola inkubačního programu se zúčastní 7 nadějných startupů

Rada inkubačního programu na základě prezentací vybrala účastníky jarního kola inkubačního programu 2024. Ti tak postupují do další fáze programu.

Celý článek