BIC Plzeň

BIC News

Podívejte se, jak vypadá vítězný projekt v kategorii Služby infrastruktury

Posílení kapacit coworkingu a technologického centra BIC Plzeň je vítězem kategorie Služby infrastruktury v soutěži Podnikatelský projekt roku 2022. 

Získali jsme prestižní ocenění pro podnikatelský projekt roku 2022 v kategorii Služby infrastruktury. Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Agenturou pro podnikání a inovace ocenilo podnikatele v prestižní soutěži Podnikatelský projekt roku.

Obsahem projektu je realizace výstavby nové inovační infrastruktury o celkové ploše 1817 m2 v podobě technologického centra (1588 m2) a sdílených prostor coworkingu (229 m2). Technologické centrum se nachází v areálu stávajícího Vědeckotechnického parku Plzeň na Borských polích v Teslově ulici. Oborově je zaměřené na mechatroniku a embedded systémy. Coworkingové centrum situované v historickém centru Plzně v ulici Riegrova je zaměřeno na začínající fi rmy a startupy zejména z oboru ICT.

Podívejte se na krátké představení vítězného projektu.

O dalších oceněných projektech se můžete dočíst v přiložené brožuře.

Zvažujete pronájem pracovního místa nebo kanceláře? Dejte nám vědět.

Plzeň uspěla v prestižní soutěži Podnikatelský projekt roku, bodovalo její technologické centrum a coworking

Plzeň uspěla v prestižní celorepublikové soutěži Podnikatelský projekt roku, které uděluje Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky spolu s Agenturou pro podnikání a inovace. Jednu z hlavních cen za rok 2022 získalo Podnikatelské a inovační centrum BIC Plzeň, a to za projekt rekonstrukce technologického centra BIC Plzeň na Borských polích a sdílených prostor coworkingu v Riegrově ulici.

Celý článek

Získali jsme prestižní ocenění pro podnikatelský projekt roku 2022

Projekt ITI PMO - posílení kapacit coworkingu a technologického centra BIC Plzeň zvítězil v kategorii Služby infrastruktury

Celý článek