BIC Plzeň

BIC News

Co se děje

Ohlédnutí za podzimní sérií webinářů

Skvělý seminář! Promyšlený, pro informovanost, pochopení a základní rychlou orientaci přehledný a čistý výklad. Téma bylo zpracováno detailně, webinář rozhodně nebyl nudný. Tak hodnotíte náš seriál 10 webinářů na téma Pravidla zahraničního…

Celý článek

Plzeňský festival Dronfest přilákal i zahraniční firmy

V rámci festivalu bezpilotního létání Dronfest proběhly schůzky zástupců mezinárodních firem, univerzit a výzkumných organizací ze 16 zemí.

Celý článek

„Pokud neznáte ustanovení zákona o DPH, která řeší zahraniční obchod, neprodávejte a nenakupujte,“ říká Marek Reinoha

Jeho specializací jsou vzájemné souvislosti mezi obchodními podmínkami ve smlouvách a daňovými a celním aspekty dodávek zboží.

Celý článek

Včelstva v Plzni sleduje umělá inteligence, přináší řadu užitečných informací pro včelaře

Unikátní spojení vědy a přírody přináší plzeňský projekt ProBee, na kterém jsme spolupracovali s plzeňskou firmou Softech.

Celý článek

Zvažujete nákup služby od výzkumné organizace?

Jste malá nebo střední firma? Potřebujete od výzkumné organizace v České republice nakoupit služby jako jsou různé typy zkoušek, měření, výpočty, konstrukční návrhy nebo vývoj SW, HW, materiálů, procesů, metod či prototypů…

Celý článek

Série podzimních webinářů “Pravidla zahraničního obchodu” s Markem Reinohou

Obchodujete se zahraničím nebo tuto možnost teprve zvažujete? Získejte základní přehled nebo si naopak přijďte prohloubit svoje znalosti.

Celý článek

Soutěž EY Podnikatel roku hledá úspěšné podnikatele světového formátu

Přihlaste se nebo nominujte firmu, o které si myslíte, že má našlápnuto mezi světovou byznysovou elitu. Čas máte do 21. října 2021. 

Celý článek

Firmy uvedou inovace do praxe i díky dotačnímu poradenství BIC Plzeň

S pomocí BIC Plzeň získaly dvě firmy dotaci na své inovační projekty z programu The Country for the Future, který podporuje zavádění inovací v malých a středních podnicích, se zaměřením na digitalizaci výroby a služeb…

Celý článek

Město spustilo Plzeňské podnikatelské vouchery, program pomáhá inovativním firmám v rozvoji podnikání

Cílem programu je rozvoj podnikatelského prostředí a zvýšení konkurenceschopnosti firem. Město Plzeň na něj letos vyhradilo částku dva miliony korun.

Celý článek