BIC Plzeň

BIC News

Příležitost pro start-upy: Podejte si přihlášku do EIT Manufacturing BoostUp! 2022

Prokázali jste užitečnost a funkčnost vámi navržené technologie spoluprací s velkou výrobní korporací? A nezáleží, zda se jednalo o ověření konceptu nebo pilotní projekt.

Cesta ke slávě pro start-upy a scale-upy je dlouhá a poměrně komplikovaná. Dosažení milníku, jako je pilotní projekt nebo proof of concept s výrobní společností, je klíčovým krokem k budoucímu úspěchu na trhu. To je důvod, proč BoostUp! 2022 chce představit takový úspěchy a odměnit příští generaci evropských výrobních inovátorů.

Podejte si přihlášku do soutěže BoostUp! 2022. Je určena pro start-upy nebo scale-upy se sídlem v Evropské unii, které byly založeny v roce 2017 nebo později a během posledních 12 měsíců dokončily svůj proof of concept.

Co můžete vyhrát

  • 20 000 EUR na další vývoj.
  • Představení předním evropským společnostem a investorům.
  • Pozvánku na pitchingovou soutěž: BoostUp! v Aténách dne 7. října 2022.

Podrobné informace a přihláška

Přihlášku je nutné podat do 31. července 2022.

Základní informace k soutěži

Pokračující podpora digitalizace

Naše aktivity pomáhají inovačnímu podnikání v regionu. Kromě poradenství v začátku podnikání se řada konzultací věnuje financování podnikatelských záměrů.

Celý článek

Získejte dotaci na práci absolventa nebo doktoranda a adaptujte akademické znalosti na praktické potřeby vašeho podniku

Program Partnerství znalostního transferu přináší dotaci na práci absolventa, který v roli tzv. asistenta znalostního transferu adaptuje akademické znalosti na praktické potřeby podniku.

Celý článek