BIC Plzeň

BIC News

Příležitost pro start-upy: Podejte si přihlášku do EIT Manufacturing BoostUp! 2022

Prokázali jste užitečnost a funkčnost vámi navržené technologie spoluprací s velkou výrobní korporací? A nezáleží, zda se jednalo o ověření konceptu nebo pilotní projekt.

Cesta ke slávě pro start-upy a scale-upy je dlouhá a poměrně komplikovaná. Dosažení milníku, jako je pilotní projekt nebo proof of concept s výrobní společností, je klíčovým krokem k budoucímu úspěchu na trhu. To je důvod, proč BoostUp! 2022 chce představit takový úspěchy a odměnit příští generaci evropských výrobních inovátorů.

Podejte si přihlášku do soutěže BoostUp! 2022. Je určena pro start-upy nebo scale-upy se sídlem v Evropské unii, které byly založeny v roce 2017 nebo později a během posledních 12 měsíců dokončily svůj proof of concept.

Co můžete vyhrát

  • 20 000 EUR na další vývoj.
  • Představení předním evropským společnostem a investorům.
  • Pozvánku na pitchingovou soutěž: BoostUp! v Aténách dne 7. října 2022.

Podrobné informace a přihláška

Přihlášku je nutné podat do 31. července 2022.

Základní informace k soutěži

Plzeňské podnikatelské vouchery jsou zpět

6. května byla vyhlášena nová výzva oblíbeného programu podpory spolupráce výzkumných organizací a firem Plzeňské podnikatelské vouchery.

Celý článek

Jarního kola inkubačního programu se zúčastní 7 nadějných startupů

Rada inkubačního programu na základě prezentací vybrala účastníky jarního kola inkubačního programu 2024. Ti tak postupují do další fáze programu.

Celý článek