BIC Plzeň

BIC Events

Kreativní vouchery – info seminář

Zveme vás na info seminář k připravované II. výzvě na Kreativní vouchery, kterou Ministerstvo kultury plánuje vyhlásit v prosinci 2023. Na základě výzvy mohou MSP žádat o 85% dotace na služby potřebné pro měkké inovace například v oblasti marketingu, designu či informačních technologií.

KDY: úterý 28. listopadu 2023, od 10:00
KDE: TechTower, Koterovská 152, Plzeň


Finanční podporu ve výši 85 % z ceny služeb profesionálů z Celostátní galerie kreativců nabízejí Kreativní vouchery, připravené oddělením kulturních a kreativních odvětví Ministerstva kultury ČR a financované z Národního plánu obnovy.

Vouchery je možné využít nejen na typické služby kreativců v oblasti produktového, průmyslového či grafického designu, webdesignu, fotografie, hudby a videa, multimédií apod., ale také v oblasti designu služeb, UX designu, vývoje SW, mobilních aplikací, virtuální a rozšířené reality, her a videoher, copywritingu, brandingu, on-line marketingu či marketingových strategií.

O dotaci mohou žádat malé a střední podniky, za které se v tomto případě považují všechny subjekty pravidelně vykonávající hospodářskou činnost, tedy nejen obchodní společnosti, ale i OSVČ, spolky, nadace či nadační fondy, zájmová sdružení právnických osob, ústavy nebo o.p.s. Požadované stáří žadatele k datu vyhlášení výzvy je alespoň 3 měsíce, podpora je tak dosažitelná i pro začínající firmy.

Úspěšnost žadatelů byla v I. výzvě vysoká, administrativní náročnost naopak poměrně nízká, což dělá z Kreativních voucherů zajímavou příležitost. Aby ji mohli ve větší míře využít i žadatelé v Plzeňského kraje, připravili jsme pro ně informační seminář.


Seminář povede Ing. Pavel Zingl z Ministerstva kultury, který účastníky seznámí s podmínkami II. výzvy k předkládání žádostí o dotace, s poznatky z I. výzvy, upozorní je na změny i na nejčastější chyby v žádostech. O své zkušenosti s vouchery se podělí i zástupce společnosti Zakra, která žádost připravovala ve spolupráci s našimi konzultanty.


Účast na semináři je bezplatná.


Registrovat se na seminář je možné do pátku 24. listopadu nebo do naplnění kapacity. Vyhrazujeme si právo registrovat přihlášky dle data jejich přijetí a omezit účast na 2 osoby z jedné organizace.

REGISTRACE


Akce je organizována za podpory projektu Enterprise Europe Network.

Speed-Match 2024 International Networking Event

Připojte se na Speed-Match 2024, mezinárodní akci zaměřenou na letecký, železniční a automobilový průmysl.

Celý článek

Textile Connect 2024

Jste součástí textilního průmyslu a hledáte nové výrobní a obchodní partnery? Připojte se na Textile Connect 2024, mezinárodní online matchmakingový event pro textilní sektor.

Celý článek