BIC Plzeň

BIC Events

V určitý moment je to vždy o ceně

Umíte správně nastavit cenu? A neprodáváte zbytečně levně? Udělejte si čas a přijďte se poradit s Petrem Pouchlým, zakladatelem společnosti Court of Moravia.

Ať již prodáváte jeden umělecký artefakt za rok nebo stovky párů tenisek za den, musíte si spočítat, jestli se vám to vyplatí a neprodáváte zbytečně levně. A jestli s cenou jdete do diskuze ve správný moment. A jestli vnímá klient za danou cenovku reálnou hodnotu… tedy existuje vůbec nějaká reálná hodnota? A co na to konkurence? A co Jan Tleskač?

Příběh Jana Tleskače se sice nedozvíte, ale ať již jste Amigo Pablo nebo senorita Chiquita, cenu budete umět nastavit jako Baťa. Z pohodlí vaší kanceláře.

KDY: středa 8. prosince 2021  16:00 – 18:30 hod.
KDE: online ZOOM
Přednášející: Petr Pouchlý

Workshop je určený  pro start-up i zavedené firmy.
Akce je bezplatná, je nutná předchozí registrace.
Pořadatelem akce je SIT Port.

CHCI SE ZAREGISTROVAT

Petr Pouchlý se projektovému managementu a řízení mezinárodních profesionálních týmů věnoval v rámci skupiny GTS CE od roku 2001 do roku 2013, přičemž plně využíval zkušeností z neziskového sektoru. Tvrdí, že lze v korporaci existovat i lidským způsobem s lepším dopadem na cíle akcionářů, než při klasickém striktním managementu. Nyní tyto vědomosti proměňuje v gamifikaci a human centered designu (HCD) jako byznys konzultant v oblasti HR, lean managentu a inovací a založil společnost Court of Moravia.

Seminář: Digitalizujte v Plzeňském kraji

Zveme vás na seminář věnovaný podpoře digitalizace podniků. Akci organizujeme společně s Agenturou pro podnikání a inovace za spolupráce mezinárodní sítě Enterprise Europe Network. Místem konání je BIC Plzeň, Riegrova 1, v zasedací místnost ve 3. patře.

Celý článek

Pitch & Match – otevřené inovační výzvy pro startupy

V rámci soutěže Pitch & Match se otevírá příležitost zapojit se do Open Innovation projektů s předními firmami z Bavorska i nadnárodního prostředí.   Vyhlášeno je celkem 5 výzev – od materiálových inovací přes průmyslovou automatizaci až po umělou inteligenci v automotive:  

  • Udržitelné stavební chemie (Gebrüder Dorfner GmbH & Co.): Vývoj nových pojiv, plniv a přísad z minerálních, recyklovaných a biogenních zdrojů, které nahradí primární materiály a přinesou nové funkce.
  • Funkční a inteligentní materiály: Plniva a izolační materiály s přidanou hodnotou – regulace teploty, vlhkosti, akustiky či snížení emisí – s důrazem na škálovatelnost a udržitelnost.
  • RC plniva & biogenní přísady: Jak je cíleně kombinovat a integrovat do stavebních výrobků tak, aby splňovaly technické, ekologické i ekonomické požadavky?
  • Mobilní cobot pro balení tiskovin (Pinsker Druck und Medien): Robot, který zvládne flexibilně a efektivně automatizovat balení tiskovin ve stísněných prostorách a přecházet mezi stroji.
  • AI pro Automotive software (AUMOVIO, dříve Continental Automotive Technologies): Jak může přesně vyladěný AI model zásadně zefektivnit vývoj Embedded C & Autosar kódu a stát se špičkovým coding asistentem v automotive?
  Startupy s inovativními nápady mohou najít partnery pro spolupráci a příležitost, jak posunout své technologie i celé obory.   Termín pro podání přihlášek: 30. září 2025   Přihlášky a více informací zde

Celý článek