BIC Plzeň

BIC Events

Možnosti využití bavorského start-upového ekosystému

Jste česká firma a uvažujete, že rozšíříte své podnikání do sousedního Bavorska? Zajímá vás, jaké formy podpory a za jakých podmínek můžete využít? Seznamte se s jejich ekonomikou, ale i bavorskými specifiky a zvyky, na našem workshopu!

Prosadit se v zahraničí sám za sebe není jednoduché, ale nejste na to sami

Bavorský start-upový ekosystém českým firmám nabízí propracovaný systém podpory, kterého mohou využít firmy různých stupňů vyzrálosti – zahrnuje nástroje podpory pro mladé start-upy i zavedené firmy, od poradenského a informačního servisu, přes pomoc při navazování obchodních vztahů a spolupráce, po zprostředkování kontaktů na lokální partnery, další programy podpory podnikání aj.

Zajímá Vás, jaké formy podpory a za jakých podmínek můžete využít právě Vy? Proč by právě bavorský trh mohl být tím pravým místem pro získání Vašich prvních (či dalších) zahraničních podnikatelských zkušeností?

Připojte k našemu online workshopu a získejte odpovědi na všechny otázky, které vám vrtají hlavou.

KDY: čtvrtek 25. listopadu 2021  10:00 – 12:00 hod.
KDE: online MS Teams

O své zkušenosti,  znalosti a postřehy se s vámi podělí Ing. et Ing. Jaroslava Pongratz, MBA, manažerka kontaktních sítí Bavorsko-Čechy, Evropský region Dunaj-Vltava a Katinka Uppendahl, Manager Investor Services, Invest in Bavaria.

Workshop je určený  pro start-up i zavedené firmy. Prezentace budou v češtině a angličtině. Akce je bezplatná, je nutná předchozí registrace.

AKCE JIŽ PROBĚHLA

 

BBA Startup Award 2023

Založili jste v Evropském regionu Dunaj-Vltava český, bavorský nebo rakouský startup, který není starší než 5 let? Pokud ano, pak se přihlašte a získejte „BBA Startup Award“!

Celý článek

Festival Inovujeme Plzeň 2023

Festival Inovujeme Plzeň se letos uskuteční v nových prostorách areálu TechTower a nabídne program pro malé i velké návštěvníky.

Celý článek