BIC Events
CEE Expo & B2B Forum: For Sustainable and Smart Urban Development
Podnikáte v oblasti Smart cities? Máte zájem o maďarský trh nebo navázání nové spolupráce v Maďarsku se zástupci měst, obcí a firem z oboru? Zveme vás na kooperační akci CEE Expo & B2B Forum.
KDY: 24. května 2023
KDE: Budapešť, Maďarsko
Zaměření
- Energetická účinnost a možnosti úspor
- Efektivnější hospodaření s vodou
- Efektivní koordinace prvků ekosystému chytrého města
- Vývoj modelu udržitelného městského řízení
- Řešení a plány rozvoje šité na míru velikosti, problémům a potřebám obcí
- Optimalizace využití energie ve veřejných budovách, integrované dopravě, veřejném osvětlení a bezpečnosti
- Veřejné bezpečnostní systémy založené na AI, satelitní mapování městského tepla, řízení provozu Data From Sky, oprava komunikací atd.
Video z loňského ročníku.
Akce probíhá ve spolupráci Velvyslanectví ČR v Budapešti, CzechTrade a Enterprise Europe Network. Zájemci se mohou registrovat na příslušné platformě, zveřejnit svůj kooperační profil a plánovat schůzky. Účast na kooperační akci je bezplatná.
Přibližně 40 firem může na akci také vystavovat (ceny dle velikosti stánku).
Registrace, seznam přihlášených firem, plánování schůzek, nabídka pro vystavovatele a další informace: https://cee-expo-b2b-forum.b2match.io/
Konference BRNO INDUSTRY 4.0
Jako hrdý partner vás zveme na konferenci BRNO INDUSTRY 4.0, která se uskuteční 21.května 2026 v Brně.
Celý článekAI ABEL 2026 Artificial Intelligence Applications in Business and Everyday Life (Virtual edition)
Jako partner sítě Enterprise Europe Network vás zveme na AI ABEL 2026 – Artificial Intelligence: Applications in Business and Everyday Life, mezinárodní matchmakingovou akci zaměřenou na využití umělé inteligence v byznysu i každodenním životě. V roce 2026 se tato akce uskuteční ve dnech 8.–12. června online formou a propojí firmy, výzkumné organizace i inovátory z celé Evropy. Akce se zaměřuje na praktické využití umělé inteligence v byznysu i běžném životě a nabízí prostor pro navazování nových obchodních partnerství a spoluprací.
Celý článek