Semináře a workshopy

Organizujeme odborné vzdělávací semináře, workshopy a konference pro startupy, začínající podnikatele i aktivní studenty, kteří mají ambice rozjet vlastní podnikání.

Inovační maraton s ICG

Inovační maraton s ICGStudenti a absolventi vysokých škol měli jedinečnou šanci uplatnit svoje nápady, zkušenosti i nadšení při řešení zadání firem FTV Prima, spol. s r.o. a Air Bank a.s. Týmy sestavené ze studentů z různých oborů po dobu 24 hodin pracovali non-stop na návrhu inovativních řešení, mj. uplatnili postupy a principy Design Thinking a Front End Innovation, kterými je provedli konzultanti ICG Capability. Výsledky své práce prezentovali zástupcům zadávajících firem i ostatním týmům. Podniky tak získali zajímavé podněty a nápady od mladých lidí, nezatížených zažitými stereotypy a běžnou provozní praxí. Studenti získali nové dovednosti, znalosti a zážitky při navrhování inovativních řešení.

PBK vol. 9 (2015)Plzeňský business kotel

BIC Plzeň byl jedním z partnerů, kteří v Plzni odstartovali sérii pravidelný diskuzních a networkingových setkání Plzeňský business kotel.

Akce je určena pro začínající podnikatele, startupisty, manažery či studenty, kteří se chtějí lépe zorientovat v podnikatelském světě, načerpat inspiraci či navázat partnerství. Další informace najdete na Facebookovém profilu akce.


Akce pro studenty

BIC Plzeň má za cíl ve spolupráci s fakultami Západočeské univerzity v Plzni přiblížit studentům svět podnikání a pomoci jim v rozhodování o budoucí kariéře, při promýšlení podnikatelských nápadů a přípravě vlastního businessu.
Byli jsme partnery projektu pro Vytváření a posilování partnerství mezi univerzitami a praxí (UNIPRANET), jehož smyslem bylo rozšíření kontaktů a spolupráce mezi univerzitami a soukromým i veřejným sektorem, jež přispěl ke zlepšení přípravy konkurenceschopné síly. 
Za přispění dalších partnerů jsme se podíleli na pořádání akcí po hlavičkou Business Date: interaktivních workshopů, přednášek a diskuzí studentů s předními odborníky a inspirativními osobnostmi, které mají za sebou zkušenosti s úspěšně nastartovaným podnikáním. 

Projděte si aktuální přehled připravovaných akcí, které organizujeme nebo na kterých se podílíme.  

 

Poradíme Vám

Aktuálně je 06:46 a žádný z našich konzultantů není na telefonu dostupný, prosím napište nám pomocí formuláře nebo zašlete e-mail.

Ing. Zbyněk Doležal
Tel: 377 235 379
Mobil: 603 512 849
E-mail: dolezal@bic.cz

Bc. Miroslava Skrziszowská
Tel: 377 235 379
Mobil: 605 210 718
E-mail: m.skrz@bic.cz


Služby BIC Plzeň

Novinky a akce