REPLAST PRODUKT, spol. s r.o.

Tato rodinná firma se zabývá od roku 1993 zpracováním recyklovaného kabelového PVC a je vůbec největším zpracovatelem kabelového PVC na světě. Mezi její produkty patří zejména výroba podlahový desek a komponent pro dopravní značení (vodící prahy, carstopy, zpomalovací prahy či obrubníky).

Jak firma využila služeb BIC Plzeň?

V roce 2013 projevila firma REPLAST PRODUKT zájem o zlepšení užitných vlastností recyklovaných výrobků, zejména pevnosti PVC za účelem výroby nového produktu – kanálového poklopu.

Na základě zpracované technologické poptávky a prostřednictvím partnerů sítě Enterprise Europe Network, jejímž je BIC Plzeň členem, byla nalezena německá firma EBF Dresden GmbH. Ta s firmou REPLAST PRODUKT zahájila spolupráci na úpravě vlastností měkčeného PVC. 

Konzultanti BIC Plzeň ve spolupráci s vedoucím provozu firmy zpracovali poptávku po zahraničním partnerovi, který by firmě pomohl modifikovat vlastnosti měkčeného PVC během procesu recyklace.
 
Publikováno: 5/2016

Kategorie Firmy, Mezinárodní technologická spolupráce

Podobné reference

Poradíme Vám

Aktuálně je 06:10 a žádný z našich konzultantů není na telefonu dostupný, prosím napište nám pomocí formuláře nebo zašlete e-mail.

Ing. Margarita Müllerová, MBA
Tel: 377 235 379
E-mail: mullerova@bic.cz


Služby BIC Plzeň

Novinky a akce