MIDARO, s.r.o.

Společnost se již od roku 2005 specializuje na maloobchodní prodej pravých italských a francouzských delikates.  

Jak firma využila služeb BIC Plzeň?

V roce 2014 se jednatelka společnosti MIDARO, s.r.o. obrátila na místního partnera mezinárodní sítě na podporu podnikání Enterprise Europe Network – BIC Plzeň s požadavkem o nalezení nových obchodních příležitostí. Vzhledem ke svému zaměření se rozhodla zacílit pouze na dvě země, a to Itálii a Francii, aby zde nalezla nové partnery pro rozšíření své produktové řady. Na základě přesných specifikací vypracovala konzultantka BIC Plzeň obchodní profil firmy, který byl následně vložen do databáze sítě Enterprise Europe Network.

Na základě přesně specifikovaného kooperačního profilu firma obdržela několik obchodních nabídek od italských a francouzských výrobců a dodavatelů. Z nich vybrala čtyři italské firmy, které se řadí mezi kvalitní výrobce pravých italských delikates. Společnost MIDARO s.r.o. realizovala s těmito firmami již několik úspěšných obchodů a nadále spolupracují.

Plzeňská společnost MIDARO nadále využívá služeb sítě Enterprise Europe Network a ve spolupráci s BIC Plzeň průběžně získává nové kontakty na potenciální obchodní partnery ze zahraničí.

 

Aktualizace: 08/2018


Kategorie Firmy, Zahraniční obchodní příležitosti

Podobné reference

Poradíme Vám

Aktuálně je 06:16 a žádný z našich konzultantů není na telefonu dostupný, prosím napište nám pomocí formuláře nebo zašlete e-mail.

Bc. Miroslava Skrziszowská
Tel: 377 235 379
Mobil: 605 210 718
E-mail: m.skrz@bic.cz


Služby BIC Plzeň

Novinky a akce