Kuboušek Water Sports CZ s.r.o.

Česká společnost Kuboušek Water Sports CZ s.r.o. (KWS CZ) se specializuje na vodní sporty, prodává kvalitní lodě, plachetnice, motorové čluny a vybavení na jachting. Dále provozuje cestovní kancelář a nabízí komplexní služby v oblasti potápění, pronájmu lodí a vybavení pro vodní sporty.

Jak firma využila služeb BIC Plzeň?

Společnost KWS CZ spolupracuje s BIC Plzeň - Enterprise Europe Network (EEN) již od roku 2014, kdy projevila zájem o založení pobočky pro prodej sportovního sortimentu v Chorvatsku. Zkušenosti v této oblasti doposud neměla. Na základě přesných požadavků společnosti bylo možné vypracovat obchodní profil firmy, který byl následně vložen do databáze sítě EEN a dále rozeslán mezi chorvatské partnery.

Na základě úzké spolupráce konzultantky BIC Plzeň a chorvatského partnera, obdržela firma základní informace ohledně legislativy v dané zemi a během několika měsíců také kontakt na tamní společnost, která projevila zájem o spolupráci. Za pomoci obou partnerů vstoupily firmy do přímého jednání.

Spolupráce byla nakonec úspěšně zahájena v polovině roku 2016. Česká společnost podepsala komisionářskou smlouvu s chorvatským partnerem a úspěšně otevřela svoji pobočku v Záhřebu. 

 


Kategorie Firmy, Zahraniční obchodní příležitosti

Podobné reference

Poradíme Vám

BIC Plzeň, tel. 377 235 379
nebo nám napište prostřednictvím kontaktního formuláře.

Služby BIC Plzeň

Novinky a akce