Kerio Technologies s.r.o.

Společnost se zabývá vývojem flexibilních, snadno použitelných cloudových a on-premise technologií. Specializuje se na produkty poskytující e-mail, unifikované zabezpečení sítě/firewall a hlasové služby VoIP. Své hlavní sídlo má v kalifornském San Jose, další pobočky se nachází ve Velké Británii, České republice, Rusku a Austrálii.

Jak využila firma služeb BIC Plzeň?

Od roku 2006 spolupracují konzultanti BIC Plzeň se společností zejména v oblasti vyhledávání finančních zdrojů pro velmi specializovaná školení developerů i jiných odborníků.

V roce 2009 se začal realizovat projekt KERIO Univerzity. Společnost získala dotaci z programu Školení je šance (OP LZZ) ve výši necelých 5 mil. Kč na různá školení v letech 2011 – 2012. Konzultanti BIC Plzeň se podíleli nejen na naplánování projektu a sepsání žádosti o dotaci, pomáhali i s výběrovým řízením na školitele a s administrací při realizaci monitoringu projektu.

Společnost se také zajímá o spolupráci na vývojových projektech v oblasti IT a využívá proto také služeb Enterprise Europe Network. Konzultanti pro ni sledují vhodné nabídky na účast v mezinárodních projektech.


Kategorie Firmy, Dotace a programy podpory podnikání

Podobné reference

Poradíme Vám

BIC Plzeň, tel. 377 235 379
nebo nám napište prostřednictvím kontaktního formuláře.

Služby BIC Plzeň

Novinky a akce