Nejlepší firma Plzeňského kraje dělá kluzná ložiska

12.10.2018

Soutěž Firma roku patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi.  Vítězem kategorie Vodafone Firma roku 2018 Plzeňského kraje se stala společnost GTW Bearings s.r.o., která vyrábí kluzná kompozicová ložiska. 

GTW Bearings_logoFirma je největším tuzemským a předním evropským výrobcem průmyslových kluzných ložisek založených na cínové kompozici, společnost se také věnuje návrhu a vývoji těchto produktů. Konzultanti BIC pomáhají podniku získávat finanční podporu na vývoj nových produktů i na investice související se zaváděním inovovaných produktů na trh. Rovněž zpracovali investiční záměr včetně posouzení rentability investice na vybudování nového vývojového oddělení s využitím finanční podpory ze strukturálních fondů EU. 

„Zajímáme se o prostředí, ve kterém budou ložiska fungovat, a snažíme se zjišťovat příčiny, které vedou k poškození ložisek. Díky tomu identifikujeme příležitosti pro zlepšení a inovace vlastních výrobků,“ uvádí spoluzakladatel firmy Jiří Šujanec. 

Tým BIC Plzeň gratuluje firmě GTW Bearings k prvnímu místu v krajském kole a přeje stejný úspěch i v celorepublikovém finále i další zajímavé projekty a obchodní úspěchy!

 Jiří Šujanec, GTW Bearings s.r.o. Vodafone Firma roku 2018 - 1. místo Plzeňský kraj

Jiří Šujanec, GTW Bearings s.r.o. Vodafone Firma roku 2018 - 1. místo Plzeňský kraj

 Zdroj: „Nejlepší firma Plzeňského kraje dělá kluzná ložiska“ - článek Communa s. r. o. © Firma roku, 25. 9. 2018

 

 

»zpět do archivu novinek


Služby BIC Plzeň

Novinky a akce