Plzeňská podnikatelka Jana Brabcová získala 2. místo v projektu Ocenění Českých Podnikatelek

16.11.2017

OCP_logoSoutěž Ocenění Českých Podnikatelek podporuje české ženy podnikatelky, 100% majitelky malých, středních a velkých firem. Oceňuje vize, inovativní řešení, dynamiku, osobní a podnikatelský příběh, klade důraz na hodnoty, společenskou odpovědnost. Záštitu nad letošním jubilejním 10. ročníkem převzalo Ministerstvo průmyslu a obchodu.

V kategorii "Malá firma" byla oceněna 2. místem plzeňská podnikatelka Mgr. Jana Brabcová, jednatelka společnosti Grafia, s.r.o. a prezidentka Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR.

grafia_logo

 
Firma již před mnoha lety začínala v inkubátoru BIC Plzeň a naši konzultanti jsou s paní Brabcovou stále v kontaktu. Jsme rádi a gratulujeme, že se jí dostalo takového ocenění a přejeme další úspěšný rozvoj jejích aktivit.

 

 
Prostřednictvím projektu Ocenění českých podnikatelek se již od samého jeho začátku snažíme podporovat vzdělávat a oceňovat transparentní podnikání v České republice a vytvářet nové příležitosti. Oceňujeme ženy, které podnikají, dosahují výborných ekonomických výsledků a stojí za nimi silné životní i podnikatelské příběhy. Ty pak mohou být inspirací jak pro ženy, které již podnikají, nebo o vlastním podnikání teprve přemýšlí. Dobrou zprávou je, že takových je mezi námi čím dál tím víc a počet žen v byznysu každým rokem stoupá, od loňského roku to je o 35 procent,“ říká zakladatelka projektu Ocenění Českých Podnikatelek Helena Kohoutová.

 

»zpět do archivu novinek


Služby BIC Plzeň

Novinky a akce