Digitalizujete? Digitalizujte!

22.10.2018

Jste zdatnými odborníky v oblasti digitalizace, o jejichž know-how je dobré se podělit? Nebo jste naopak firmou, která potřebuje povzbudit ve svém dalším digitálním rozvoji?

digitalise SME_logo

DigitaliseSME je projekt podpořený Evropskou unií, který podporuje digitální transformaci malých a středních podniků v Evropě a propojuje firmy s digitálními experty, pojmenovanými jako „Digitální zprostředkovatelé - enabler“, z jiných států EU.

Po dobu jednoho měsíce budete hostit digitálního odborníka - zprostředkovatele z jiného státu, který Vám napomůže v dalším digitálním rozvoji firmy. Náklady na projekt, tedy zejména vycestování a odměna digitálního zprostředkovatele, jsou hrazeny z rozpočtu EU. 

Co pro svou účast musíte udělat?
Pokud jste firma, která má zájem uskutečnit projekt směřující k digitální transformaci některé z oblastí Vaší činnosti, zaregistrujte se do projektu a připravte se na to, že po dobu jednoho měsíce budete hostit digitálního odborníka z jiného státu, který Vám napomůže v dalším digitálním rozvoji Vaší firmy. Pro účast v projektu je nutná registrace

Národním partnerem projektu DigitaliseSME pro koordinaci aktivit v ČR a okolních státech je sdružení CzechInno

 

 

»zpět do archivu novinek


Služby BIC Plzeň

Novinky a akce