BIC Plzeň

BIC News

Příjem žádostí o dotaci byl ukončen

Příjem žádostí o dotaci z programu INKUBACE FIREM 2023 byl ukončen. Zájem o vstup do podzimního běhu inkubačního programu 2023 projevilo celkem 13 žadatelů.

Všechny žadatele o dotaci čeká prezentace projektu před radou inkubačního programu. Rada programu na základě prezentací 13. září vybere účastníky podzimního běhu programu 2023.

Prezentace by kromě krátkého představení firmy měla stručně a jasně zodpovědět otázky: KDO je váš zákazník a PROČ by měl mít o váš produkt/službu zájem? Bez určení pravé hodnoty, kterou váš produkt zákazníkovi přinese, je těžké vymýšlet strategie a sestavovat funkční byznys model.

Pomoc při přípravě prezentací poskytnou konzultanti inkubačního programu. Zároveň bude možné vyzkoušet si prezentaci “nanečisto” a získat tak zpětné vazby od ostatních zájemců o vstup do programu.


Nestihli jste se přihlásit? Kontaktujte nás a domluvte si termín konzultace. Příjem žádostí do jarního běhu 2024 bude spuštěn v únoru 2024.

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Právě probíhá příjem žádostí o dotaci do podzimního běhu inkubačního programu

Od 17. 7. do 13. 8. 2023 jsou přijímány žádosti o dotaci v rámci podzimního běhu inkubačního programu.

Celý článek

Dny AI v Plzni

Plzeň se na podzim stane jedním ze čtyř českých měst, která budou patřit umělé inteligenci. Dny AI se v Plzni uskuteční v týdnu od 16. do 22. října 2023. Svým programem se zaměří jak na odbornou, tak širokou veřejnost.

Celý článek