BIC Plzeň

BIC Events

V určitý moment je to vždy o ceně

Umíte správně nastavit cenu? A neprodáváte zbytečně levně? Udělejte si čas a přijďte se poradit s Petrem Pouchlým, zakladatelem společnosti Court of Moravia.

Ať již prodáváte jeden umělecký artefakt za rok nebo stovky párů tenisek za den, musíte si spočítat, jestli se vám to vyplatí a neprodáváte zbytečně levně. A jestli s cenou jdete do diskuze ve správný moment. A jestli vnímá klient za danou cenovku reálnou hodnotu… tedy existuje vůbec nějaká reálná hodnota? A co na to konkurence? A co Jan Tleskač?

Příběh Jana Tleskače se sice nedozvíte, ale ať již jste Amigo Pablo nebo senorita Chiquita, cenu budete umět nastavit jako Baťa. Z pohodlí vaší kanceláře.

KDY: středa 8. prosince 2021  16:00 – 18:30 hod.
KDE: online ZOOM
Přednášející: Petr Pouchlý

Workshop je určený  pro start-up i zavedené firmy.
Akce je bezplatná, je nutná předchozí registrace.
Pořadatelem akce je SIT Port.

CHCI SE ZAREGISTROVAT

Petr Pouchlý se projektovému managementu a řízení mezinárodních profesionálních týmů věnoval v rámci skupiny GTS CE od roku 2001 do roku 2013, přičemž plně využíval zkušeností z neziskového sektoru. Tvrdí, že lze v korporaci existovat i lidským způsobem s lepším dopadem na cíle akcionářů, než při klasickém striktním managementu. Nyní tyto vědomosti proměňuje v gamifikaci a human centered designu (HCD) jako byznys konzultant v oblasti HR, lean managentu a inovací a založil společnost Court of Moravia.

Možnosti využití bavorského start-upového ekosystému

Jste česká firma a uvažujete, že rozšíříte své podnikání do sousedního Bavorska? Zajímá vás, jaké formy podpory a za jakých podmínek můžete využít? Seznamte se s jejich ekonomikou, ale i bavorskými specifiky a zvyky, na našem workshopu!

Celý článek

2. ročník konference Inteligentní specializace regionu 2021

Druhý ročník konference Inteligentní specializace regionu 2021 shrne aktivity, které proběhly v  období od minulé konference v roce 2019, připomene důvody, proč využívat inteligentní specializaci a představí způsoby jejího využití pro rozvoj regionu v oblasti výzkumu, vývoje a inovací.

Celý článek