BIC Plzeň

BIC Events

Pravidla zahraničního obchodu: Dodací doložky

Znáte pojem INCOTERMS? A víte, jakou roli hrají dodací doložky při uzavírání zahraničních obchodních smluv a uplatňování daňových a celních aspektů dodávek zboží?

Čtvrtý ze série podzimních webinářů na téma “Pravidla zahraničního obchodu”. Obchodujete se zahraničím nebo tuto možnost teprve zvažujete? Získejte základní přehled nebo si naopak přijďte prohloubit svoje znalosti. Využijte možnost předem položit přednášejícímu konkrétní dotaz.

Co se na přednášce "Dodací doložky" dozvíte?

  • Vliv dodacích doložek INCOTERMS 2020 na uplatňování DPH a celních předpisů při provádění zahraničního obchodu se zbožím.
  • Souvislosti smluvních ujednání se zahraničními obchodními partnery a správné uplatňování daňových a celních aspektů dodávek zboží.
  • Praktické příklady obchodních operací.
  • Diskuse a odpovědi na dotazy účastníků.

Vzdělávací akce je určena pro podnikatele, firmy a jejich pracovníky (např. nákupní a prodejní oddělení, logistické a ekonomické útvary, celní deklaranty, účetní, obchodníky připravující smlouvy se zahraničními partnery). Užitečné informace ocení i start-upy nebo firmy, které ještě nepůsobí za hranicemi ČR, ale o své expanzi teprve uvažují.

KDY: čtvrtek 7. října 2021  15:30 – 18:30 hod.
KDE: online MS Teams
Přednášející: Marek Reinoha

Akce je bezplatná, je nutná předchozí registrace nejpozději do 5. října.
Nezapomeňte při registraci uvést svou otázku k problematice.

CHCI SE ZAREGISTROVAT

Další navazující webináře ze série Pravidla zahraničního obchodu v kalendáři:

 

MBM TOURISM PRAGUE 2023

Podnikáte v cestovním ruchu a rádi byste získali nové kontakty z mezinárodního prostředí?

Celý článek

Veletrh podpory podnikání pro firmy a obce z Plzeňského kraje

Agentura CzechInvest ve spolupráci s Vědeckotechnickým parkem Plzeň a dalšími partnery si vás dovoluje pozvat na Veletrh podpory podnikání a dotačních příležitostí, který je určen nejen pro firmy, ale také pro zástupce měst a obcí z Plzeňského kraje.

Celý článek