BIC Plzeň

BIC Events

IFIB 2022

Zveme vás na mezinárodní konferenci, která je zaměřená na oblast průmyslových biotechnologií a bioekonomiky. I letos je spojená s tradiční dvoudenní matchmakingovou akcí.

Oborové zaměření

 • Bioekonomika a cirkulární ekonomika.
 • Bioprůmysl.
 • Potravinářství.
 • Mořská biotechnologie.
 • Bílá biotechnologie.

Hlavním tématem letošního fóra jsou biotechnologie jako nové zdroje a příležitosti pro průmysl. Prezentovány budou také výsledky iniciativy BBI a nová partnerství na evropské úrovni. Cílem je představit nové technologie pro každodenní využití a posílit evropské biohospodářství.

Akce je vhodná pro zástupce firem, start-upů, pracovníky univerzit a veřejných i soukromých výzkumných center nejen z Evropy, aby našli potenciální partnery pro spolupráci, rozvoj podnikání, licenční smlouvy, společné výzkumné projekty nebo výměnu zkušeností.

TERMÍN: 29. – 30. září 2022
Místo konání: Bari, Itálie
Registrace je otevřená až do zahájení akce. Čím dříve se ale přihlásíte, tím více času máte na výběr partnerů pro jednání. Účast na akci je bezplatná.

CHCI PŘEJÍT NA STRÁNKY AKCE

 

Pozvánka ke stažení

Jak to funguje v praxi aneb co musíte udělat

 1. Přejít na stránky akce a zaregistrovat se.
 2. Vytvořit si firemní profil v angličtině – vyplníte údaje o firmě, představíte ji a uvedete, koho nebo co hledáte a nabízíte.
 3. Projít si profily ostatních firem – dají se využít přednastavené filtry.
 4. Požádat vybrané zástupce firem o schůzky a projít si žádosti o schůzku zaslané vám.
 5. Potvrdit/odmítnout schůzky.
 6. Na základě harmonogramu, který vám bude v předstihu zaslán, se dostavit na domluvené jednání k určenému jednacímu stolu.

Pokud si nejste jistí, rádi vám pomůžeme projít celým uvedeným administrativním procesem.

Kontakt

Máte k akci otázky nebo se chcete poradit, jak vše probíhá? Chcete pomoci s registrací?

Záznam konference IFIB 2021

Akci pořádá CETMA, ENEA a Unioncamere Puglia ve spolupráci s dalšími českými a zahraničními partnery ze sítě Enterprise Europe Network, a dále s Innovhub-SSI, Assobiotec – italskou asociací pro rozvoj biotechnologie – a PugliaSviluppo.

Služby Enterprise Europe Network jsou financovány Evropskou unií z nového programu Single Market Programme na základě grantové smlouvy č. 101052765 a kofinancovány Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

Digitální transformace 2023 aneb Úspěšná proměna českých firem v podniky budoucnosti

Sdružení CzechInno a Hub pro digitální inovace se ve spolupráci s dalšími partnery letos již sedmým rokem vydávají do regionů ČR, aby v nich působící firmy i organizace na podporu podnikání vtáhli do tematiky digitální transformace, představili novinky z evropské i národní úrovně a seznámili se s běžícími příklady dobrých praxí v regionech, inspirovali se novinkami a napomohli lepšímu propojení informací i navázání nové spolupráce v B2B kontextu.

Celý článek

BRNO INDUSTRY 4.0

Zveme vás na 7. ročník mezinárodní B2B konference o digitalizaci výroby a chytrých technologiích pro průmysl. Využijte možnosti potkat se osobně s přednášejícími a dalšími účastníky tváří v tvář a užijte si možnosti i neformálního networkingu.

Celý článek