Workshop "Programy EUREKA a Eurostars"

EUREKA_logo BIC Plzeň Vás zve k účasti na workshopu Programy EUREKA a Eurostars, který se uskutečňuje jako součást Inovace 2017. Workshop je určen především pro malé a střední podniky, které mají zájem o programy mezinárodní spolupráce ve výzkumu, vývoji a inovacích.

Eurostars_Logo KDY: čtvrtek 7. prosince 2017
KDE: MŠMT, Praha 1, Karmelitská 7, Budova C, konferenční sál 081
 
 

 

V rámci programu kromě vystoupení českých zástupců EUREKA a EEN budou uvedeny prezentace zahraničních kolegů ze Španělska a Maďarska a zastoupen je také EUREKA Sekretariát v Bruselu.

Na zasedání bude vyhlášena dvoustranná výzva a časový harmonogram pro podávání projektů EUREKA (network projekty a subklastrové projekty) s účastí České republiky a Španělska.

Hlavním cílem workshopu je motivovat české organizace, především malé a střední podniky, připravovat návrhy nových projektů EUREKA a Eurostars a tím aktivně vstupovat do mezinárodní spolupráce ve výzkumu a inovacích, v letošním roce jako hlavní partnerské země jsou již zmíněné Španělsko a Maďarsko. Zároveň bude také prezentován stávající systém národní podpory v České republice INTER-EUREKA a uvedeny výsledky úspěšných projektů s českou účastí. 

 


Služby BIC Plzeň

Novinky a akce