Laboratoř Nadace Vodafone: Nastartujte inovace kolem vás

Máte nápad nebo chuť použít moderní technologie k řešení společenského/sociálního problému? 

BIC Plzeň ve spolupráci s Laboratoří Nadace Vodafone připravil regionální skautovací akci pro nové zájemce. Zveme Vás ke kulatému stolu, kde zjistíte, co všechno Vám může přinést zapojení se do grantového programu Nadace Vodafone – Laboratoř a jaká jsou kritéria pro přijetí.

Laboratoř Nadace Vodafone je inkubační a akcelerační program, který zvyšuje ekonomický a sociální dopad projektů, které vytváří nebo rozvíjejí sociální inovace s využitím technologií. Do Laboratoře vstupují nejčastěji malé týmy s nápadem, které během 9 měsíců intenzivní práce s podporou mentorů, konzultantů a školitelů vybudují udržitelný sociální podnik. 

Laboratoř Nadace Vodafone_cut
 
KDY: středa 20. února 2019 10:00-11:30 hod

KDE: Podnikatelské a inovační centrum BIC Plzeň, Riegrova 1, Plzeň, zasedací místnost, 3. patro

Na akci je nutné se předem registrovat na adrese jolana.hajkova@vodafone.com.
Účast na akci je bezplatná.
Pozvánka ke stažení ZDE

 

Laboratoř provází týmy pod počátečního nápadu, přes formulaci projektového plánu až po testování produktu a jeho uvedení na trh – získání pilotních zákazníků a investorů. Laboratoř ověřuje zájem trhu a snižuje rizika inovací s ohledem na finanční udržitelnost, čímž zvyšuje jejich dopad tak, aby přesáhl hranici tisíce koncových uživatelů, kteří mají z inovačního řešení přímý a doložitelný užitek.
   

 Laboratoř Nadace Vodafone_logoDalší informace naleznete na stránkách Laboratoře Nadace Vodafone.

 


Služby BIC Plzeň

Novinky a akce