KYBERNETICKÁ REVOLUCE CZ II

Sdružení CzechInno ve spolupráci s Enterprise Europe Network, BIC Plzeň a dalšími partnery uspořádalo v roce 2017 roadshow v Plzni, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Olomouci, Brně, Ostravě a ve ZlíněÚčastníci se mimo jiné dozvěděli, jak při aplikaci moderních principů a postupů může firma ušetřit na svých nákladech, jaká jsou negativa nahrazování lidského faktoru kybernetickými systémy a zavádění automatizace do podnikání nebo jakým bezpečnostním či právním úskalím se musí firma vyhnout. Firmy si mohly samy vyhodnotit, nakolik jsou na novinky připraveny či jaké kroky musí ke své připravenosti podniknout. 

Kybernetická revoluce_LID vs ROBOTI

I v roce 2018 pokračuje cyklus „Kybernetická revoluce aneb Průmysl 4.0 v praxi“. První seminář s podtitulem LID vs. ROBOTI? proběhne na konci ledna 2018 v Plzni. Digitální revoluce přináší příležitost pro firmy a nové obchodní modely. Přitom společnosti napříč odvětvími využívají jen pětinu potenciálu, který digitalizace skrývá. A právě pro firmy, které chtějí zvýšit svou konkurenceschopnost na trhu a získat rozhodující výhodu, je určen druhý ročník Kybernetická revoluce CZ II .

KDY: čtvrtek 25. ledna 2018, zahájení v 9:30 hodin
KDE: VTP Plzeň, Teslova 3

Přihlášení ZDE. Pokud máte o akci zájem, dejte nám vědět už dnes - BIC Plzeň Vám zajistí promo kód pro bezplatný vstup. 

Těšit se můžete na přednášky odborníků a následnou diskuzi:
  • Jaké jsou aktuality v oblasti využívání nejnovějších průmyslových technologií, jaké jsou jejich výhody a naopak rizika?
  • Jaké nároky budou tyto novinky klást na kvalifikaci Vašich zaměstnanců a jaké změny mohou přinést do struktury Vašich firemních pracovních pozic? Kde je stále ještě výhodnější využít lidskou práci a kde je naopak navýsost vhodné automatizovat?
  • Jaké změny v manažerských a obchodních modelech Vás se zavedením Průmyslu 4.0 ve Vaší firmě čekají?
  • Jaká kybernetická, bezpečnostní a právní úskalí je třeba přitom mít na zřeteli?
  • A současně si vyhodnotit, nakolik je Vaše firma na všechny tyto novinky připravena či jaké kroky musí ke své připravenosti podniknout?
Program akce je k nahlédnutí na stránách organizátora. Program ke stažení ZDE.
Dopolední část začíná úvodním slovem v 9:30, odpolední sraz zájemců na návštěvu ve firemním nebo výzkumném provozu je po obědě ve 13:30 hodin.
Máte-li k akci otázky, obraťte se na BIC Plzeň, tel. 377 235 379.

Služby BIC Plzeň

Novinky a akce