Kontakt-Kontrakt 2018

Prostřednictvím mezinárodní sítě na podporu podnikání Enterprise Europe Network můžete registrovat svoji firmu na kooperační jednání Kontakt-Kontrakt 2018, které se uskuteční při mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Cílem akce je zprostředkovat možnost jednání s potenciálními zahraničními partnery pro obchodní, výrobní či vývojovou spolupráci.  

Stránky akce: https://cc2018.b2match.io (registrace, profily ostatních účastníků, další informace)
Termín akce: pondělí 1. října – úterý 2. října 2018
Termín konání veletrhu: 1.– 5. října 2018
Místo konání akce: Výstaviště Brno, Pavilon A2
Registrace je již otevřena, přihlašování probíhá do 25. září 2018.

 

Jak vše funguje?

Účast na kooperačních jednáních je po registraci bezplatná. Na základě předem domluvených jednání na portále akce Kontakt-Kontrakt budou probíhat osobní jednání přímo v pavilonu A2. Vystavovatelé budou mít opět možnost vést obchodní jednání na svém stánku.

Samotná jednání proběhnout dle časového rozvrhu u jednacích stolečků po 30 min. Možno realizovat až 27 jednání během dvou dnů.

Loňského ročníků se zúčastnilo 262 společností z 20 států z řad veletržních vystavovatelů a návštěvníků a bylo realizováno přes 600 jednání. Projekt je navržen jako program dlouhodobého vyhledávání nových zakázek jak v ČR tak i zahraničí. Krátké reportážní video z předchozí akce projektu můžete zhlédnout ZDE.

V případě zájmu o akci se obraťte na M. Skrziszowskou, m.skrz@bic.cz, 377 235 379.

MSV_banner

 

Služby BIC Plzeň

Novinky a akce