Inovační maraton

Podpořit inovační myšlení studentů a získat originální řešení pro podniky

– to je cílem Inovačního maratonu. Tuto akci v Plzni poprvé pořádá poradenská firma ICG Capability ve spolupráci s BIC Plzeň.
 

Studenti nebo čerství absolventi univerzity zde dostanou příležitost rozvíjet svou kreativitu a získat praktické zkušenosti při řešení úkolů z reálného firemního světa. Budou si moci vyzkoušet práci na inovacích konkrétních výrobků, služeb či procesů. 

Firma nejprve zpracuje a podrobně představí zadání. Tým studentů různých oborů pak po dobu 24 hodin pracuje non-stop na návrhu inovativního řešení. Uplatní při tom postupy a principy Design Thinking a Front End Innovation, kterými je provedou konzultanti ICG Capability. Výsledky své práce na závěr prezentují zadavateli i ostatním týmům. Podniky tak získají zajímavé podněty a nápady od mladých lidí, nezatížených zažitými stereotypy a běžnou provozní praxí.
 
 Inovační maraton - časová osa

Inovační maraton se uskuteční 12. a 13. října 2018 ve Vědeckotechnickém parku Plzeň, Teslova 3, od pátečního do sobotního rána.

Studenti, kteří mají zájem zúčastnit se práce inovačního týmu, se více dozvědí na stránkách ICG Capability. Pozvánka ke stažení ZDE.

Zadavatelé

                                         Airbank_logo

 

Zájemci z řad podniků, kteří mají zájem o zpracování svého zadání v rámci Inovačního maratonu, se mohou obrátit na Martinu Surynkovou, tel. 377 235 379.


Služby BIC Plzeň

Novinky a akce