Strojírenský veletrh HANNOVER MESSE 2018

BIC Plzeň jako člen sítě Enterprise Europe Network Vás zve na kooperační jednání při veletrhu Hannover Messe 2018. Využijte možnost si předem domluvit schůzky se zástupci zahraničních společností. Schůzky trvají obvykle 30 minut a můžete si vybrat jak partnery, s nimiž chcete jednat, tak i dny (půldny), po které budete přítomni na veletrhu. Jednání probíhají na předem určeném místě nebo přímo na stáncích vystavovatelů.

Hannover Messe_logo

 

Veletrh Hannover Messe je největší průmyslový veletrh zahrnující široké spektrum průmyslových oborů: R&D, průmyslová automatizace, průmyslové dodávky, výrobní technika a služby, energetika, ekologické technologie; každý rok přiláká vystavovatele i návštěvníky z celého světa. V roce 2018 se koná v termínu 23. - 27. dubna. 

 

 

Proč se zúčastnit mezinárodních schůzek:
• představíte svůj výrobek, projekt, technologii nebo službu během dvoustranných schůzek i na webových stránkách projektu;
• najdete zde nové partnery pro výrobní, obchodní či R&D spolupráci.
 
V rámci jednoho veletrhu se můžete zúčastnit 2 kooperačních akcí, které probíhají za podpory mezinárodní sítě Enterprise Europe Network. Na každou je nutné se zaregistrovat a vložit Váš firemní profil. Na základě vložených kooperačních profilů si vybíráte zahraniční společnosti nebo partnery a rezervujete schůzky. Váš osobní předběžný harmonogram schůzek obdržíte obvykle 2-3 dny před samotnou kooperační akcí. 
 

Podrobné informace naleznete v naší POZVÁNCE.

Máte-li zájem o další informace nebo chcete svou firmu zaregistrovat, kontaktujte BIC Plzeň, tel. 377 235 379.

Hannover Messe_obory

 


Služby BIC Plzeň

Novinky a akce